>

GÜZELLİK

Kerium’dan üçlü etki

Artık kepek probleminizden sıkılmaya başladınız. Ne yaparsanız yapın önleyemiyorsunuz. İnatçı ve yoğun kepeklerle baş etmek artık çok kolay!...
 
   
 
 
     
La Roche-Posay’nin saç biyolojisi uzmanı KERIUM mikro soyucu LHA™ içeriği ile; saçtaki kepeklenmeye karşı daha ilk kullanımda benzersiz bir etki gösteriyor. Kepek sorununu giderme ve yeniden oluşumunu önlemeye yönelik şampuanlar içinde Mikro soyucu LHA™ formülünün patentine sahip olan tek şampuan olan Kerium, eşsiz formülü ile kepeğe karşı %100 başarı sağlıyor.

Kepek nasıl oluşur?

Kepeğe sebep olan P.Ovale mantarları bazı dış (nemlilik, mevsim değişikliği, aşırı fırçalama, saçların sık boyanması, fazla kullanılan jel, kireçli su, vs.) ya da iç (stres, hormon dengesizliği, vs.) faktörlerin etkisi altında kalarak hem saçlı deri üzerinde, hem de pilo-sebase (kıl+yağ) saç kanalı içinde gereğinden fazla çoğalmaya başlar. Çoğalan P.Ovale mantarları saçlı deriyi tahriş eder ve deri de buna bir yanma hissi ve hızlandırılmış pullanmayla karşılık verir.

Yeni hücreler oluşmaya başlar ve birbirlerinden ayrılmaya zaman bulamadan dışarıya (yüzeye) doğru atılırlar. Saçtaki kepek gözle görülür büyüklüğe erişir.

KERIUM’dan üçlü etki

1. Kökü hedef alan devrim niiteliğinde molekül
mikro-soyucu LHA™


KERIUM kepeklenme durumunda fonksiyon bozukluğuna karşı kesin ve uzun süreli bir etki ortaya koyar. KERIUM şampuanlarının formüllerinde yoğunlukları ne olursa olsun kepek oluşumunu engellemek için aktif maddeler bulunmaktadır. KERIUM La Roche-Posay’in kendine özel, patentli aktif maddesi LHA™ içermektedir. LHA™ saçlı deri üzerinde saç köküne hedeflenmiş, ince ve kesin bir mikro-soyma etkisi göstererek kepeklenmeyi hızla azaltır ve günlük pullanmayı kontrol altında tutar. Soyulup atılma teker teker hücrelerle gerçekleştirilir; pullanma gözle görülür hale gelmeden giderek daha güçlü ve daha hassas olarak gerçekleştirilir.

2.Saç derisini korumak için yüksek dermatolojik tolerans

Kepeğe karşı KERIUM şampuanları tahriş olmuş saçlı deri üzerinde bile en yüksek tolerans sağlayan fizyolojik pH derecesiyle formüle edilmiştir.

3. Yüksek teknolojiye dayanan kozmetik özellik.

Dermatolojik etki ile kozmetik nitelikleri bir araya getirmek

Kepek derecenizi biliyor musunuz ?

Eczanelerde La Roche-Posay’e özel test çubukları aracalığı ile
kepek derecenizi öğrenmeniz mümkün!
Böylece kendi kepek derecenize uygun bir KERIUM şampuanı kullanabilrsiniz.Kerium Kepek Serisinde hafif/orta dereceli kepek durumu ve yoğun kepek durumuna uygun ürünler bulunmaktadır.

İşte İnatçı ve yoğun kepeğe karşı bakım kürünüz

KERIUM DS


Mikro Soyucu Yoğun Bakım Kür Şampuanı, 125 ml, Fiyatı: 29,5 YTL

KERIUM DOUX EXTREME


Extra Yumuşaklık Sağlayan Kürünüzü Tamamlayıcı Şampuan, 200 ml, 29,9

ÜSTELİK NİSAN-MAYIS AYLARINDA KERIUM DS ALIMINA KÜRÜN TAMAMLAYICISI “50ML KERIUM DOUX EXTREME ŞAMPUAN” HEDİYE!*

* Kampanyaya katılan eczanelerde geçerlidir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>