>

GÜZELLİK

Kirpikleriniz daha dayanıklı!

Dikkat çekici bakışlara sahip olmak için kirpikleri tek tek boyayarak, gözleri çerçeveleyen ve suya dayanıklı maskara ile yaz günlerinde makyajınızı tazelemenize gerek kalmayacak.
 
   
 
 
     
Max Factor Masterpiece Waterproof ile kirpikleriniz zor koşullara dayanıklı

Sıcak havalarla birlikte nemin artması ve deniz mevsiminin gelmesi, göz makyajının hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabiliyor. Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor’ün yeni Masterpiece Waterproof maskarası, Masterpiece maskaranın tüm özelliklerinin yanı sıra, suya dayanıklı formülü ile deniz, kum, güneş gibi yazın karşılaştığınız zorlu durumlarda yardımınıza koşuyor.


Kendimizle ilgilenemediğimiz uzun saatler, yaptığımız yolculuklar, sıcak hava ve yağmur gibi günlük yaşamın zorlu şartları ve dış etkenlerden dolayı maskaralar göz çevresinde hoş görünmeyen izlere neden olabilir. Waterproof maskara, makyajınızdan emin olmaya ihtiyaç duyduğunuz anlar için ideal!


Mükemmel fırçasıyla en ince kirpiklere kadar ulaşın!

Max Factor Masterpiece Waterproof, fırça tasarımında yepyeni bir çığır açan özel dizayn “iFX” fırçasıyla, gözlerin iç ve dış köşelerindeki en ince ve kısa kirpikleri dahi ayırıyor, kökten uca tek tek boyayarak çerçeveliyor, belirginleştiriyor. Aynı zamanda kirpiklerde topaklaşma, dağılma, bulaşma gibi problemleri de ortadan kaldırıyor.

Max Factor Masterpiece Waterproof maskara ile gözlerinizin güzelliği ortaya çıksın!


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>