>

GÜZELLİK

Kışın Aşırı Kuruyan Ciltlere Besleyici Temizleme

2 yaş ve üzeri tüm aile bireylerine yüz ve vücut temizleme jeli...
 
   
 
 
     

Avène Trixera Nutrition Nettoyant Nutri-Fluide; yüz ve vücut temizliğinde cildi yumuşakça arındıran ve beslenmesine yardım eden bir jeldir. Formülündeki bitkisel lipidik üçlünün bakım yapan özellikleriyle cildi temizlerken, Avène Termal Suyunun rahatlatıcı özelliği ile gerginlik, kaşıntı hissi ve tahrişleri azaltır. Çok kuru, çok hassas, atopik ciltlerin atak dönemlerinde cildi rahatlatırken, aynı zamanda temiz ve yumuşak tutarak kuruluktan korur. 2 yaş ve üzeri çocuk cildinde bile kullanılabilir.

Kuru, çok kuru, hassas ve atopik ciltler hassas temizleme ister

Eau Thermale Avène Trixera Nutrition Nettoyant Nutri-Fluide; kış mevsiminde orta seviyeden en şiddetlisine kadar olan cilt kuruluğunda 2 yaş ve üzeri tüm aile bireylerinde yüz ve vücut temizleme jeli olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Eau Thermale Avène Trixera Nutrition Nettoyant Nutri-Fluide; içeriğindeki doğal tensiyoaktifleri sayesinde yüz ve vücudu yumuşakça temizler ve cildi kurumaya karşı korur. Formülündeki bitkisel lipidik üçlü sayesinde cilt bariyerini muhafaza eder ve tescilli yeniliği selectiose sayesinde, tahrişleri azaltır. Doğrudan kaynağından alınan Avène Termal Suyunun rahatlatıcı özelliği ile, gerginlik, kaşıntı hissi ve tahrişleri azaltır. Sabun, parfüm ve paraben içermez.

Cildi ıslattıktan sonra elinize aldığınız bir fındık kadar Avène Trixera Nutrition Nutri-Fluide Jeli köpük yaparak uygulayın ve ardından bol su yardımı ile durulayın ve nazikçe kurulayın. Göze ve mukoza zarına temasından kaçının.

Avène Trixera Nutrition Nettoyant Nutri-Fluide
Eczane Satış Fiyatı: 400 ml pompalı şişe 62 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>