>

MODA - STİL

Tosca Blu 28 Kasım’da Açılıyor…

Fransa, İspanya, Amerika, İngiltere ve Rusya’dan sonra Tosca Blu Koleksiyonu Türkiye’de…
 
   
 
 
     
Tosca Blu koleksiyonu geniş bir yelpazede farklı ama içinde birbiriyle ilişkili ve bütünlük oluşturan çizgilerin bir araya gelmesi ile oluştu. Genç kızların ve iş kadınlarının beğenisine sunulan marka da dinamizm, kalite ve şıklık göz çarpan en önemli özellik.


Deri, dokumalar ve renk uyumları bu yıl ki Tosca Blu koleksiyonuna yön veren ince detaylar arasında yer alıyor. Yenilikçi kesimler, siyah rugan, zincirler, çıt çıtlar ve saçak kenarla ile kombinlenen koleksiyon yeni trendin simgesi oluyor. Altın rengi nakışların bolca kullanıldığı koleksiyon da gümüş, bronz ve duman rengindeki nakışlar da göz kamaştırıyor. Krokodil baskılar ve deriler siyah, kahve, kestane ve şarap tonlarında görücüye çıkıyor. Kapitoneler ve yılan derileri de bu sezonun vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Aksesuarda kürk detayını kullanan Tosca Blu nostalji ile trendi harmanlıyor. Tavşan kürkü, kısa tüylü leoparlar ve yine deriler en çok kullanılan şık detaylar arasında yer alıyor. Çiçek ve gül goncalı baskı ve nakışlı modelleri, belde oturan paltolar ve ceketler ile kombinlemek te mümkün. Tosca Blu koleksiyonun kullanılan yünlü ve ipekli malzemeler de Türk kadının şıklığına şıklık katacak.


Zarif ve çok şık trikoları da ilk kez bu yıl koleksiyonuna dahil eden Tosca Blu kadının arzularını ve isteklerini çok iyi biliyor. Siyah, çivit mavi ve begonvil renklerinin kullanıldığı triko koleksiyonu da şimdiden heyecan yaratıyor.

Tosca Blu sonbahar/kış koleksiyonu toprak renkleri, bej, gri ve siyah ağırlıklı olarak hazırlandı. Her bir aksesuara sanat parçası hassasiyetiyle yaklaşan koleksiyonda altın ve gümüş renkler ve payet kaplamalar ile kombinlendi.

Koleksiyonda yer alan binici botlar, kırık krokodil desenli derilerden yapıldı. Geniş topuklar, mokasen ve yüksek topuklar koleksiyonda yer alan detaylar arasında. Günlük kullanıma da yer veren Tosca Blu kısa, bilekten bot ve ayakkabılarına uyumlu çantalar ile spor giyinmeyi seven kadınlarında gözlerine hitap edecek.

Göz alıcı bujitelerinin de yer aldığı sonbahar / kış koleksiyonunda uzun kolyeler, bileklikleri broşlar, uzun sallantılı küpeler, çıt çıtlı kemerler ve Tosca Blu imzalı tokalar yer alıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>