>

GÜZELLİK

Kışın Cilt Lekelerinizden Biolog Leke Kremi ile Kurtulun!

Kadınlar kış aylarında; soğuk havalardan çevresel faktörlere, hormonal değişimlerden yazın yıpratıcı etkilerine kadar pek çok sebep kaynaklı ciltte lekelenme problemleri yaşıyor.
 
   
 
 
     

Biolog Leke Kremi, kışın cilde ihtiyacı olan desteği sağlayarak, yeniden yapılanma sunuyor.

Kış aylarının gelmesi ile kadınlar en çok yazdan kalan lekeleri yeniden yapılandırmak istiyor. Düzenli kullanım ile birlikte etkisini kanıtlayan Biolog Leke Kremi, kışın kuruyan, lekelerle boğuşan ciltlerin imdadına yetişiyor. Biolog Leke Kremi, içeriğinde bulunan papatya ekstresi ve meyan kökü ile cilde daha berrak ve aydınlık bir görünüm veriyor.

Doğadan ilhamını alan güçlü içerikleri ile cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Kayısı çekirdeği yağı ile cildi berrak bir görünüme kavuşturuyor. C ve E vitaminlerinin besleyici etkisi ile cilde canlılık veriyor. Biolog Leke Kremi tüm cilt tipleri için uyumlu bir nemlendirici olarak her dönemde kullanılabiliyor. Biolog Leke Kremi, nemlendirirken, cilde ihtiyacı olan aydınlık görünümü sunarak, kadınların ışığı ile parlamasına destek oluyor.

Duru görünümün sırrı: Biolog Leke Kremi

Biolog Leke Kremi, içeriğindeki meyan kökü özü, papatya ekstratı C ve E vitamini ile çevresel faktörlerin sebep olduğu lekeleri önlemek için mücadele ederken, cilt üzerinde eşitleyici etki yaratıyor. Alantoin ve Niacinemide ile cildin ihtiyacı olan yoğun nem desteği Biolog Leke Kremi ile sağlanıyor.

Kullanım Önerisi: Günde iki kez göz çevresi hariç temiz cilde dairesel hareketler ile uygulanmalıdır. Alerjen etki yaratmaması adına kullanım öncesi bilek içlerinde test edilmelidir.

PSF Fiyat: 135 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>