>

GÜZELLİK

Köpük Fondöten

Creme de la Mousse’ın içeriğinde bulunan yaşlanmayı geciktirici formül sayesinde ciltler hem doğal bir görünüme sahip oluyor hem de sağlığını kaybetmiyor.
 
   
 
 
     

Carmina, yeni kozmetik teknolojilerinin kadınlara armağanlarından biri olan köpük makyaj alanında da faaliyet göstermeye başladı. Ürün gamına Creme de la Mousse ismiyle köpük fondöteni de ekleyen Carmina, ilgili ürünü 6 farklı renkte ve 19 – 23 YTL satış aralığında piyasaya sundu.

Likitinde anti- wrinkle özelliği bulunan Creme de la Mousse kırışıklıkları önleme özelliği ile rakipleri arasından sıyrılıyor. Uzun süre kalıcılığını koruyan ve cildi koruyucu özelliğe sahip olan Creme de la Mousse, hücre yenileyici özelliği ile de fark yaratıyor. Hafif içeriği ile ciltte kolay dağılımı sağlayan Creme de la Mousse yüze doğal ve taze bir görünüm kazandırıyor. Creme de la Mousse ayrıca cildi nemlendirme özelliği de taşıyor.

Yumuşak saten parlaklığı, mat pudra görünümü ve tazelik hissi uyandıran Creme de la Mousse doğallıktan uzak kalın tabaka görünümlü makyaj yerine cilde ışıltı yayıyor. Köpük kıvamında olan ve şık kavanozlarda satışa sunulan Creme de la Mousse uygulanırken yüzün ortasından dışa doğru uygulanmasıyla daha etkili sonuçlar elde ediliyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>