>

GÜZELLİK

Kusursuz Cildin Sırrı Dore Eveline CC Kremler!

İki farklı krem, aktif içerikler bakımından zengin yenilikçi formülü ile yaz sonrası güneş lekeleri için çözüm sunuyor.
 
   
 
 
     

Her ay birbirinden farklı ürünlerle zenginleşen Dore’nin Eylül ayı kataloğuna, yepyeni iki ürün eklendi. Eveline Yatıştırıcı ve Nemlendirici CC Krem ile Eveline Canlandırıcı CC Krem, tatil sonrası oluşan güneş lekeleri için eşsiz bir alternatif...

Dore Eveline Yatıştırıcı ve Nemlendirici CC Krem

Hassas ciltler için özellikle de kızarık ve kırmızımsı ciltler için uygun olan krem, Silidine® içeren en özel formülü ile cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırır. Yüksek etkinliği olan Silidine, aktif içerikler ve bitki özleri ile birleşince cilt tahrişlerinin ve kırmızılıklarının azalmasına ve cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki mikroenkapsüle pigmentler cilt tonunu, cilt kusurlarını ve renk bozukluklarını düzenler. Hyalüronik asit içeren bioHyaluron Komplex™ epidermisi, cildi nemlendirir ve düzgünleştirir. Vitamin kompleksi cildi besler, yeniler ve cilt sıkılığını ve elastikiyetini geliştirir. GKF 15 zararlı UVA/UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı korur. Hafif yapısı sayesinde cilde kolayca yayılan ve dermatolojik olarak test edilen Dore Eveline Yatıştırıcı ve Nemlendirici CC Krem, gözenekleri kapamaz. Cilde nefes aldırır. Krem uygulandıktan sonra yorgunluk belirtileri azalır, cilt doğal bir ışıltı kazanır ve enerji dolar.

Dore Eveline Canlandırıcı CC Krem

Tüm ciltler için özellikle de yorgun, enerjisini ve ışıltısını kaybetmiş ciltler için uygun olan krem, Matt-Relax T Kompleks™ bakımından zengin yenilikçi formülle oluşturuldu. T bölgesinde (alın, burun, çene) mükemmel matlaşma sağlayan ve cildin parlamasını uzun süre önleyen krem, Hyalüronik asit içeren bioHyaluron Komplex™ epidermisi cildi nemlendirir ve düzgünleştirir. Son nesil aktif içerik olan Silidine® cilt tahrişlerinin ve kırmızılıklarının azalmasına ve cilt tonunun dengelenmesine yardımcı olur. Cilt sıkılığını ve elastikiyetini geliştiren Dore Eveline Canlandırıcı CC Krem’in içeriğindeki mineral pigmentler cilt tonunu, kusurlarını ve renk bozukluklarını düzenler. Cildi aydınlatır. Bitki özleri ile sakinleştirir ve yeniler. Vitamin kompleksi cildi besler, yeniler ve cilt sıkılığını ve elastikiyetini geliştirir. GKF 15 zararlı UVA/UVB ışınlarına ve serbest radikallere karşı korur. CC krem yorgun ve stresli cilt halini geliştirir. Hafif yapısı sayesinde cilde kolayca yayılır, gözenekleri kapamaz. Cilde nefes aldırır. Krem uygulandıktan sonra cilt rahatlar, ışıltı kazanır. Kadifemsi bir düzgünlük kazanır.

Dore’nin Eylül ayı kataloğunda ayrıca; okul araç gereçleri ile ilgili her bütçeye uygun, farklı ürün alternatifleri de yer alıyor.

Aktif içerikler bakımından zengin yenilikçi formül:

Matt-Relax T KompleksTM
T bölgesinde (alın, burun, çene) mükemmel matlaşma sağlar ve cildin parlamasını uzun süre önler.
bioHyaluron KompleksTM
Derinlemesine nemlendirir, yeni hücre oluşum sürecini destekler, cilde yumuşaklık verir, cilde elastikiyet ve ipeksi bir düzgünlük verir.
SILIDINE®
Yenilikçi aktif içerik kılcal duvarların sıkılaşmasına yardımcı olur. Cilt kırmızılığını ve tahrişleri giderir. Hücrelerin yenilenmesini destekler.
Mineral Pigmentler
Cilt tonunu, kusurlarını ve renk bozukluklarını düzenler. Cildi aydınlatır. Her cilt tonu ile uyumludur.
Bitki (Arnika ve at kestanesi ) Özleri
Tahrişleri yatıştırır ve şişkinlikleri azaltır. Epidermisi mükemmel sakinleştirir ve yeniler.
A, E, F Vitamin Kompleksi
Derinlemesine besler ve yeniler. Cilt sıkılığı ve elastikiyetine yardımcıdır.
GKF 15
UV ışınlarının sebep olduğu hücre hasarına, renk bozukluklarına ve fotoyaşlanmaya karşı cildin korunmasına yardımcı olur.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>