>

GÜZELLİK

Makyajınız akmasın

Makyajınızı sabitleyen ve yağlanma etkilerini görünmez kılan şeffaf son dokunuş pudrası i.d. Mineral Veil, gün boyu sürecek pürüzsüz, doğal güzelliğin anahtarını sunuyor…
 
   
 
 
     
i.d.bareMinerals MINERAL VEIL pudra

Yaz aylarında artan nem ve sıcaklık ile yapılan makyajın formu bozulur, fondöteniniz akar, farınız göz kapaklarınızda birikir.


Amerika’nın ünlü makyaj markalarından i.d.’nin bu konudaki çözüm ürünü Mineral Veil, ciltteki gözeneklerin görünümünü azaltarak pürüzsüz bir cilt sağlar. Minerallerden elde edilen saf formülünün yanı sıra mısır nişastası da içeren şeffaf pudra i.d. Mineral Veil, cilt güzelliğinin son dokunuşudur. Talk ve parfüm içermeyen Mineral Veil “özel efekt” gibi nüfuz ederek ciltteki rahatsız edici parlamaları da önler. Mineral Veil’in şeffaf ve tinted olmak üzere iki farklı rengini bulabilirsiniz.

Fiyatı: 78 YTL

Uygulama
Yağlı cilt tiplerinde nemlendiricinin ardından tatbik edilen Mineral Veil üzerine i.d. bareMinerals fondöten uygulanır. Kuru ciltlerde ise fondötenin üzerine uygulanan Mineral Veil, makyajı gün boyu sabitler. Cilde bakım da yapan i.d. Mineral Veil makyajın gün boyu ciltteki varlığını muhafaza eder.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>