>

MAGAZİN

Azra’yı kaptırmak Tarkan’ı çıldırttı

Aylar önce klibinde oynatmak istediği, ancak olumsuz yanıt aldığı Azra Akın’ın, Mustafa Sandal’ın klibinde rol almayı kabul etmesi, Tarkan’ı öfkelendirdi.
 
   
 
 
     
Tarkan ile Mustafa Sandal arasında Azra Akın krizi yaşanıyor. Aylar önce ‘Yak Bütün Fotoğrafları’ adlı şarkısı için çektiği klibinde oynatmak istediği, ancak olumsuz yanıt aldığı Azra Akın’ın, Sandal’ın ‘All My Life’ klibinde rol almayı kabul etmesi, Tarkan’ı öfkelendirdi.

Tarkan ile Mustafa Sandal arasında Azra Akın nedeniyle soğuk rüzgarlar estiği söyleniyor. İddialara göre Tarkan, aylar önce ‘Yak Bütün Fotoğrafları’ şarkısı için çektiği klibinde Azra Akın’ı oynatmak istemişti. Ne var ki, defalarca tekrarlanan görüşmelerden bir sonuç çıkmadı ve Akın, klipte oynamayı reddetti. Tarkan da başka isimlerle çalışmayı tamamlayıp TV kanallarına gönderdi. Ancak bir süre sonra Dünya Güzeli Azra Akın’ın, Mustafa Sandal’la bir klip anlaşması yapması, ortalığı karıştırdı. Akın’ın Mustafa Sandal’ın ‘All My Life’ adlı şarkısına çekeceği klipte rol almayı kabul etmesi, Tarkan’ı öfkelendirdi. Bu gelişme üzerine Tarkan, halen bulunduğu Amerika’dan Türkiye’deki ekibini aradı ve azarladı. Tarkan’ın öfkesinin bununla da dinmediği ve Azra Akın ile görüşmeleri sürdüren yardımcısı Egemen’in de işine son verdiği konuşuluyor.

Hürriyet

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>