>

GÜZELLİK

Mary Cohr “Technispa” Vücut Şekillendirme

Cilt bakım teknolojisindeki son geliştirilmiş cihazlardan biri olan Technispa ile ideal vücut ölçülerine kavuşabilirsiniz.
 
   
 
 
     


Yazın yaklaştığı şu günlerde, vücudunuzu inceltmek ve belirli bölgelere yerleşen portakal kabuğu görünümden kurtulmak istiyorsanız “Technispa” ile bunu kolayca başarabilirsiniz.

Ünlü Fansız kozmetik markası Mary Cohr araştırmacılarının uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda geliştirdiği “Technispa” vücut şekillendirme teknolojisini vücudunda incelme ihtiyacı hisseden herkes kullanabiliyor.


Technispa’nın üç inceltici etkisi bulunuyor. Yağ parçalama, İyonizasyon (yağı biyolojik olarak azaltma) ve kasların çalışması. Yağ parçalamada selülit yapısını parçalamayı hedefleyerek selülitli bölgeyi düzleştiriliyor. İyonizasyon işlemi sırasında kullanılan serumların içerisinde bulunan inceltici ve sıkılaştırıcı özellikleri sayesinde yağ hücreleri azalıyor ve cilt dokusu sıkılaşıyor. Son olarak uyarmalarla pasif jimnastik şeklinde her kasın ayrı ayrı çalışması sağlanarak kan dolaşımı hızlandırılıyor. Ayrıca, vücutta bulunan yağlardan ve toksinlerden arındırılıyor.

Dünyada farklı yaş gruplarından birçok kullanıcısı bulunan Technispa, yapılacak olan vücut bakımı bir kur halinde öneriliyor. Bir kür kullanıcının ihtiyacına göre 12 - 16 seans arasında değişiyor.

Mary Cohr Technispa vücut şekillendirme teknolojisi bazı seçkin güzellik enstitülerinde, sadece eğitim görmüş estetisyenler tarafından kullanılabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>