>

GÜZELLİK

Medcezir’de Elidor Işıltısı

Bugüne kadar dev televizyon prodüksiyonları ile yaptığı işbirlikleriyle adından söz ettiren Elidor bu yıl da ses getirecek bir projeye imza atıyor.
 
   
 
 
     

Ekranların en sevilen dizilerinden Medcezir’in dinamizmi, Elidor’un ekrana taşıdığı yeni nesil uygulamalarla keyifli bir deneyime dönüşüyor.

Saç bakım pazarının liderliğini elinden bırakmayan Elidor, Türkiye’nin en çok izlenen ve Facebook’taki 2 milyon kişilik fan sayısıyla fenomen olan yapım Medcezir’le tüketiciye yepyeni bir marka deneyimi sunuyor. Elidor, tüketiciyle iletişimde farkını ve öncülüğünü ortaya koyan yeni nesil uygulamaları sayesinde dizinin dinamizmi ile takipçileri arasındaki etkileşimin kesintisiz sürmesini sağlıyor. Dizinin iki ünlü oyuncusu Serenay Sarıkaya ve Hazar Ergüçlü’nün marka yüzü olarak konumlandırıldığı işbirliği projesi, televizyon reklamından dijitale ve tüketici katılımlı projelere kadar uzanan geniş bir alanı kapsıyor.

ELİDOR’A BAŞARILI İKİ MARKA YÜZÜ


Merkezinde Hollywood yıldızlarının saç tasarımcısı ve Elidor ışıltılı saç uzmanı Jamal Hammadi’nin geliştirdiği Güçlü ve Parlak serisinin yer aldığı projelerin ilki Serenay Sarıkaya ve Jamal Hammadi’nin rol alacağı reklam filmi olacak.

Medcezir’in Mira’sı Serenay Sarıkaya, “Setteki yoğunluk ve stres saçlarımızda yapılan işlemlerle birleşince, gün saçlardaki ışıltının kaybolmasıyla tamamlanıyor. Dizide parlayan saçlar, günlük hayatımıza yıpranmış ve matlaşmış saçlar olarak yansıyor. Elidor Güçlü ve Parlak hem sette hem de günlük hayatımızda ışıltıyı geri getiriyor” diye konuştu.

Dizide Eylül karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ise ilk tanıştığı şampuanın Elidor olduğunu belirterek, “Hayatım çok değişti, ancak değişmeyen bir şey var. Elidor şimdi de yanımda. Çocukken saçlarım en büyük mutluluğumdu. Saçlarım istediğim şekli aldığında kendime güvenim artardı. Ancak bugün bir profesyonel olarak saçlarım kimi zaman kâbusum olabiliyor. Sık aralıklarla uygulanan onlarca işlemle çoğu zaman ışıltıdan eser kalmıyor. Elidor işte bu anlarda eski bir dost gibi” dedi.

ELİDOR’DAN UFUK AÇAN İLETİŞİM VİZYONU

Unilever Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Handem Çelenkler, IPSOS araştırmasında dört yıl üst üste en sevilen marka seçildiğini belirterek, tüketicinin bu ilgisine yalnızca ürünlerle değil, iletişim çalışmalarıyla da karşılık verdiklerini söyledi. Çelenkler yeni iletişim kampanyalarındaki inovatif süreci ise şu cümlelerle özetledi: “Tüketiciyi rahatsız eden, zorlayan, koşullamaya çalışan bir marka olmadık. Aksine, dayatmacı bir anlayışı değil, tüketicilerimize tercih sunan bir iletişim yöntemini benimsedik. Medcezir ile geliştirdiğimiz bu yeni işbirliğiyle de amacımız tüketicilerimize mutlu ve farklı bir marka deneyimi sunmak.”

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>