>

GÜZELLİK

Meşgul Kadınlar İçin Pratik Güzellik!

Makyaj rutininize kolaylık, daha genç görünmek için hileler…
 
   
 
 
     

ESKİ RUJUNUZLA VEDALAŞIN

Ruj renginizi senelerdir değiştirmediniz mi? Bundan kurtulmanın en basit yolu farklı tonlar denemek ve "kendinizi" yeni bir renkte aramak. Alışık olduğunuz rengin farklı bir tonunu deneyin. Bu minik değişikliğin size kazandıracağı sürpriz: Gözlerinizde bulacağınız yeni bir ışıltı.

ELMACIK KEMİKLERİ YARATIN

Yanaklarınızı belirginleştirmenin doğal bir yolu var: Cildinizden birkaç ton koyu bir allık seçin. Elmacık kemiğinin hemen altından başlayarak saç dibine doğru soluklaşmak şartıyla sürün, üstüne altın tonlu bir pudra kullanın. Yüksek noktalar ışığı yakalar, daha alt bölgeler ise bunun tersini yapar. Sonuç: Daha belirgin elmacık kemikleri!

AĞRISIZ AĞDA YAPIN

Kafein sizi ağrıya daha dayanıksız yapar. O yüzden kahve alışkanlığınızdan kurtulun. Ayrıca, Retin A veya glycolic acid içeren maddelerin ikisi de cilt hücrelerinin ayrılmasına neden oluyor, bu da ağdanın cilt tabakasını tümden çekmesine neden olabilir. Ağdadan 1 hafta önce kullanımlarını durdurun. Son olarak daha fazla tahrişe neden olacağı için bez kullanılarak yapılan ağdadan uzak durun.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>