>

GÜZELLİK

Öğle tatilinde yüz gerdirin

Çok kısa sürede yapıldığı için 'öğle tatilinde yüz germe' olarak bilinen yöntem, kişide hiçbir iz bırakmıyor. Hasta, birkaç saat sonra normal hayatını sürdürebiliyor
 
   
 
 
     
Morluk Oluşmuyor
Kadınlar için en önemli bölge yüzdür. Güneş ışığının zararlı etkileri, mimikler, stres ve yerçekimi yüzün yaşlanmasını hızlandırıyor. Şimdilerde moda yöntem; hastane, genel anestezi gerektirmeyen, iz bırakmayan, işten alıkoymayan, iyileşme süresi çok kısa yöntemler; popüler ismiyle 'öğle tatilinde yüz germe-yöntemi'. Sarkan tabakaların özel ipliklerle asılmasına dayanan bu yöntem, izsiz yüz germe olarak bilinen endoskopik ameliyatlardan farklı olarak şişlik, morluk olmaması, çok kısa sürede yapılması gibi de büyük avantajları var.

Uygulama Bölgeleri...
Hasta işlem süresince kendinde olduğundan, çekme ve asma sonucunu anında görebilme ve fikir verebilme şansına da sahip. Yöntemin en başarılı olduğu bölgeler boyun, yanak, şakak ve kaşlar. Kaşlar kaldırılıyor, şakaklar sıkı bir topuz yapmış hale getiriliyor, çene yanlarındaki ve boyundaki gevşeklik gideriliyor, istenirse çene ucu öne alınabiliyor, boyundaki bantlar gideriliyor. Bu yöntemin tek uygulayıcısı olan Op. Dr. Cengiz Ersezen, yöntemin popo kaldırmada da başarıyla kullanıldığını söylüyor, meme dikleştirmede kullanımı ise henüz deneme aşamasında..

'Son Derece Zahmetsiz'
İşlemin görünmeyen yerlerden 1/2 cm-1 cm'lik kesiklerden, bazen kesiksiz yapılabildiğini belirten Op. Dr. Cengiz Ersezen, hastayla konuşa konuşa, sonucu anında görerek yapıldığı için cerrah açısından anestezi altındaki uyuyan bir hastayı ameliyat etmekten zevkli olduğunu söylüyor. Ersezen, "Operasyon süresince hasta her aşamadan sonra kalkarak aynada kendisini inceliyor, fikrini belirtiyor, hatta yanında gelen tüm yakınlarının da görüşü alınıyor" diyerek, işlemin kadınlar için son derece zahmetsiz, güvenilir ve çabuk olduğunun altını çiziyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>