>

GÜZELLİK

Pantene Pro-V’den Yeni Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi

Hafif saçların arkasındaki “Fas argan yağının” gücünü keşfet!
 
   
 
 
     

Pantene Pro-V’nin yeni Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi; doğanın sunduğu sağlıklı ve temel bileşenlere dönmek isteyenlere yepyeni bir çözüm sunuyor. Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi, Pantene Pro-V formülü ile onarıcı yağları biraraya getirerek yağların ağırlaştırıcı etkisi olmadan sağlıklı görünüme sahip saçlara kavuşmayı sağlıyor. Üstelik bu yeni seri, Cassia kompleksi ve argan yağı sayesinde dört adımda %99 oranında onarıyor*.

Her kadın sağlıklı ve ışıl ışıl saçlara sahip olmak, bunun için doğanın sunduğu sağlıklı ve temel bileşenlerden faydalanmak ister. Kozmetik doğal yağlar, kurtarıcı gibi görünse de çoğumuz saçlarımızın yağlı görünmesinden korktuğumuz için geleneksel saç yağlarını kullanmaktan çekiniriz. İşte doğa ve bilimin güçlerinin birleşmesinden yola çıkılarak geliştirilen Yeni Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi saçı ağırlaştırmadan %99 oranında onarıyor.
Pantene Araştırma ve Geliştirme Uzmanı Dr. Frauke Neuser Kozmetik, “ Yağların saçlarda, pürüzsüzlük ve nemlendirme gibi gözle görülür etkileri olsa da saçın, birçok yıpratıcı etkene maruz kaldığı modern dünyada, yağların gerekli performansı tek başına sergilemesi mümkün görünmemektedir” diyor ve şöyle devam ediyor:

“Tüketiciler doğallık adına performanstan ödün vermek istemezken, yağların faydalı etkilerinden de yararlanmak istiyorlar. Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi’nde Pantene Pro-V bilimi ile doğal yağları bir araya getirdik. Çünkü her doğal içeriğin, kullanıldığı ürüne özel olarak geliştirilmesi, ince ince işlenmesi gerekir”.

E vitamini ve antioksidan bakımından zengin olan Fas Argan yağı ve Cassia kompleksi ile geliştirilen seri, dört adımdan oluşuyor;

Arındırma
Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan: Pantene Pro-V formülü ile onarıcı yağların bileşimi, saçı doğal yağların aksine yatıştırmadan arındırıyor. Yıpranmış saç yüzeyini onarmaya yardımcı oluyor ve saçı bakıma hazırlıyor.

Nemlendirme
Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi: Pantene Pro-V formülü ile onarıcı, bakım yapan yağların bileşimi, saçı nemlendiriyor. Doğal yağların aksine ağırlaştırmandan saça bakım yapıyor. Yıpranmış saç yüzeyini onarmaya ve saçın koruyucu katmanını güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Onarma
Pantene Pro-V Doğal Sentez Onarıcı Yağ Terapisi Maskesi: Saça derinlemesine bakım yapıyor ve yıpranmış saç yüzeyini onarıyor. Sadece 2 dakikada, şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı saçları güçlendirerek koruyor ve saça ipeksi yumuşaklık kazandırıyor.

Koruma
Pantene Pro-V Doğal Sentez Argan Yağı Elixir: Pantene Pro-V formülü ile Fas’tan gelen doğal argan yağını bir araya getirerek saçın nemlendirilmiş hissedilmesini sağlıyor. Bu formül, doğal yağların aksine ağırlaştırmadan saça bakım yapıyor ve yıpranmalara karşı saçı koruyor.

Yeni Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi’ni ilk deneyen Pantene’in yeni marka yüzü Bergüzar Korel, “Benim için doğallık çok önemli… Her zaman saçlarım ve cildim için doğal bileşenlerden oluşan ürünleri tercih ediyorum. Benim hayatım setlerde geçiyor ve dizi çekimlerinde saçlarımın nasıl yıprandığını tahmin edersiniz. Dizide genelde saçlarım topuz yapılıyor ve fönden krepeye birçok işlemden geçiriliyor. Bu kadar yoğun şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmayı onarmak şart. Beni tanıyanlar da saçlarıma ne kadar özen gösterdiğimi bilirler. O yüzden saç bakım ürünlerinde çok seçiciyim. Her zaman güvenerek kullandığım Pantene’in en son yeniliği tam da benim gibi doğanın mucizelerinden yararlanmak isteyenlere göre. Bu yeni seri sayesinde argan yağının mucizesiyle tanıştım. Bu formül, doğal yağların aksine ağırlaştırmadan saçlarımı onarıyor ve dört adımda, saçımın ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Tabii önemli olan eksiksiz ve düzenli kullanmak... Saçlarımın birçok işlemden geçtiği uzun süreli bir çekimin ardından Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Serisi’nin saçlarımın sağlığını ve gücünü koruduğunu bilmek beni rahatlatıyor” diyor.

Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan’ın tavsiye edilen satış fiyatı 7.49 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Onarıcı Yağ Terapisi Maskesi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 13.90 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Yağ Terapisi Saç Bakım Kremi’nin tavsiye edilen satış fiyatı 7.49 TL
Pantene Pro-V Doğal Sentez Argan Yağı Elixir’in tavsiye edilen satış fiyatı 13.90 TL


*Saçın yüzeysel yıpranmasına karşı, saç bakım kremi içermeyen şampuanlara göre; doğal yağlara göre


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>