>

KÜLTÜR-SANAT

Dünyaca ünlü Kanadalı DJ Tiga 20 Ocak`ta Big Burn Nights`ta Roxy`de!

Ünlü DJ 20 Ocak’ta Roxy sahnesinde olacak...
 
   
 
 
     

Geçtiğimiz yaz ilki düzenlenen ve 25.000 müzikseveri 3 günde 100 DJ ile buluşturan, İstanbul’un yeni festival deneyimi Big Burn, kış sezonunda da elektronik müziğin efsane isimlerini Big Burn Nights serisi ile Roxy’de ağırlıyor. Daha önce bu kapsamda Dubfire ve Gaiser’i İstanbul’da misafir eden Big Burn Nights serisi 20 Ocak’ta ise dünyaca ünlü Kanadalı DJ TİGA’yı Roxy’de müzikseverlerle buluşturacak.

90'larda Kanada'nın gece hayatının bir kültüre dönüşmesi adına yaptığı partilerle kuralları değiştiren, The XX, Scissor Sisters, Peaches, Depeche Mode,The Prodigy, Moby, Pet Shop Boys, The Killers ve Mylo gibi isimlere yaptığı remixlerle adından sıkça bahsettirmiş, remixlerinin yanı sıra "Sexor", "Ciao!" ve "No Fantasy Required" adında üç stüdyo albümü olan elektronik dans müzik prodüktörü Tiga, Kanada'nın dans müziği dünyasına kazandırdığı en büyük isimlerden. Tiga plak şirketi Turbo Recordings ile de dans müziği piyasasına yön veren en önemli isimler arasında yer alıyor.

Ünlü DJ 20 Ocak’ta Roxy sahnesinde olacak. Açılışı Burn Residency 2017'de ülkemizi temsil edip büyük ödülü getiren Furkan Kurt, kapanışı ise Big Burn markasının yaratıcılarından Procombo'dan olacak olan bu büyük geceyi kaçırmayın!

Big Burn Nights present: TİGA @ Roxy, 20 Ocak

Bilet fiyatı: 70 TL
Kapı açılış: 23:00 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>