>

GÜZELLİK

Reflexpoint’te Masaj Keyfi

İsveç ve Thai masajları ile yaz gelmeden hem ruhunuzu hem de bedeninizi yenileyin.
 
   
 
 
     

Levent'te uzman kadrosuyla hizmet veren Reflexpoint, Refleksoloji (ayak masaji), İsveç ve Thai masajları ile yaz gelmeden hem ruhunuzu hem de bedeninizi yeniliyor.

Gün boyu tüm yorgunluğunuzu ve yükünüzü çeken ayaklarınızı dinlendirme zamanı geldi. Onlar aynı zamanda ruh ve beden sağlığının da adeta bir aynası. Öyle ki, Uzakdoğu inanışlarına göre pek çok sağlık sorununu ayaklardaki noktalar aracılığıyla belirlemek mümkün. Reflexpoint, ayaklarınıza masaj yaparak stresten kurtulmanın anahtarını veriyor ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor.Reflexpoint’te sadece refleksoloji masajı yapılmıyor. Tatlı sert masajdan hoşlananlar için Thai masajı servisi de veriliyor. Thai masajı, kaslara baskı ve esnetme uygulayarak, rahatlık ve zindelik veriyor. İsteyenler aromatik yağlarla yapılan İsveç masajıyla yorgunluktan kurtulup daha parlak cilde kavuşuyorlar.

Reflexpoint’te yapılan masajların fiyatları da çok uygun. Standard masaj hizmet bedeli 140 TL, aboneler abonelik türlerine göre %40’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Yoğun günlük temponun stres ve yorgunluğundan kurtulmak isteyenler Reflexoint’in Uzakdoğu terapilerini mutlaka denemeli.

Adres: Ebulula Cad. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi, A13, No:4, Levent / İstanbul
Telefon:
(0212) 325 45 19

www.reflekspoint.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>