>

GÜZELLİK

Saç bakımına sistematik yaklaşımlar...

Saçınızın kış aylarındaki performansını Hayashi System design ürünleri ile yükseltin...
 
   
 
 
     
SYSTEM DESIGN TRIPLE PLAY MOUSSE :


Tüm saç tiplerinde, özellikle ince ve sönük saçlarda şekil verici olarak kullanılan çok amaçlı bir köpüktür.Zengin ve kremleyici formülü sayesinde kolayca emilir, ısı ile şekillendirmede yüksek bir tutuculuk sağlar.İnce saçlara dolgunluk verir, permalı saçları canlandırır, ısı ile şekillendirmede saçı korur. Fırçalanarak saçtan kolayca temizlenir.

Kullanımı : Şişe iyice çalkalanarak ters çevrilir, avuç içine sıkılıp dağıtılır ve saçın her tarafına eşit olarak uygulanır. Az veya çok kullanılarak tutuculuk derecesi kontrol edilebilir.

Fiyatı: 30,00 YTL


SYSTEM DESIGN SPRAY AND SHINE :


Tüm saç tipleri için anında parlaklık sağlayan gazsız bir spreydir. Yağ ve alkol içermeyen çok özel bitkisel karışımlı (Aloe Vera, Melekotu, Camomile, Defne) formülü ile saça inanılmaz parlaklık sağlayan ve nem sağlarken kutikulayı koruyucu tabaka ile kaplayarak saç tellerine ipeksi bir görünüm kazandırır. Güneş koruyucudur. Renk koruyucu faktörü ile saçtaki boyanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Dalgalı saçların fönlenmesinde düzgün ve ipeksi bir görünüm sağlar, düz saçlarda elektiriklenmeyi önler.

Kullanımı : Islak veya kuru saça uygulanabilir. Islak saça fön çekilmesini kolaylaştırır ve saçı korur. Kuru saça uygulandığında, şekillendirme işlemi bittikten sonra 20-30 cm mesafeden sprey olarak uygulanır ve öylece bırakılır.

Fiyatı: 35,50 YTL


SYSTEM DESIGN HI-SHINE :


Tüm saç tiplerinin, özellikle kuru saçların olağanüstü bir parlaklık ve canlılık kazanmasına yardımcı olan özel bir üründür. Yağsız ve hafif formülü ile saçların elektriklenmesini ve dış etkenlerden kaynaklanan kırılmaları önler. Birkaç damlası ile en kuru ve dalgalı saçları bile canlandırır, saç uçlarındaki çatallaşmaları onarır.

Kullanımı : 3-6 damla avuç içinde ısıtılarak saç tellerine yedirilir. Kuru veya ıslak saça uygulanır.

Fiyatı: 48,50 YTL


SYSTEM DESIGN TEXTURE MUD :


Güçlü bir tutunma sağlar. Esnektir. Saçta istenilen şekli yaratmak, ayrımları belirginleştirmek, saçı yukarı kaldırmak için ideal bir üründür. Saçta istenilen biçimleme ve yapılaşmayı sağlar. İçerisinde, Glycerin, Panthenol (vitamin B-5), Tocopherol Acetate (vitamin E), Carnauba Wax, Ozokerite Wax ve renklendirici maddeler vardır.

Carnauba Wax : Brezilya palmiyelerinden elde edilen bir ekstredir. İçerisine girdiği ürünün yapısını kuvvetlendirir. Saçta istenilen şeklin yaratılmasında yardımcı olur.

Ozokerite Wax : Hidrokarbon bileşimidir. Emilimi arttırıcı ve hacimleştirici etkisinden dolayı saç ürünlerinde kullanılır.

Kullanımı : Kuru veya ıslak saça uygulanabilir. Saçın her tarafına eşit olarak yayıp istenilen şekil verilir

Fiyatı: 35,00 YTL

www.hayashi.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>