>

GÜZELLİK

Scissorhands; saçlarınızda stil yaratan makas eller…

Tarzımızı ve ruh halimizi en çok saçlarımız yansıtır. Kişiliğimizi ve isteklerimizi anlayan bir kuaförün ellerinde bazen en derin depresyonlar bile mutluluğa ve yeni bir başlangıca dönüşebilir.
 
   
 
 
     
İsmini Tim Burton’un yönettiği, başrollerini Jonny Depp ve Winona Ryder’ın oynadığı Makas Eller (Edward Scissorhands) adlı fantastik ve romantik filmden alan Scissorhands’de kişiliğinize özel hizmet almanın keyfini yaşayacaksınız.

Fransa, İngiltere, İtalya ve Amerika’da saç tasarımı, visage (yüz-saç uyumu), saç-ten rengi uyumu gibi birçok alanda eğitim alan Rasim Lök, ekibiyle birlikte Scissorhands’te geleneksel kuaförlük yaklaşımının ötesinde bir anlayışla çalışmalarını sürdürüyor.Sunduğu farklı hizmetler arasında en çok “kuru saç kesim tekniği”nin ilgi çektiğini söyleyen Rasim Lök, “Kadınların güzelliklerini açığa çıkarmaları için abartılı saç modellerine ihtiyaçları yok. Burada yaptığımız şey önce bize gelen müşteriyle sohbet ederek kişiliği ve yaşantısı ile ilgili ipuçları edinerek ne istediğini analiz etmek; sonrasında ise hem fiziksel özelliklerine hem de kişiliğine uygun olan tasarımı hayata geçirmek. İddiasını iddiasızlıkla kanıtlayan modern kadın, zamanını iyi yönetebilmek için kullanışlı kesimlere ihtiyaç duyuyor. ” diyor.

Kadınların dış görünüşleri konusundaki hassasiyetlerinin bilincinde olan Rasim Lök, kuaförleri, tuvallerini memnun etmek zorunda olan ressamlara benzetiyor. Kişisel özelliklerin yanı sıra genetik faktörlerin de saç tasarımında etkili olduğunu söyleyen Lök, “Keratin deposu olan pirinci devamlı tükettikleri için Japonların saçları çok sert ve kalın tellidir. Bu yüzden zor şekil alır ve rengini açmak zordur. Bunun gibi her saçın kendine özgü yapısı vardır. Bunlara aykırı hareket etmek saçı yıpratmaktan başka işe yaramaz.” diyor.


Akatlar’da açılan Scissorhands’de el-ayak jakuzisi ve masaj koltuğu ile kendinizi şımartabilirsiniz. İş hayatının koşuşturması arasında kuaföre uğrayan müşterilerini de düşünen Scissorhands’de ücretsiz olarak kablosuz internet hizmeti bulunuyor. Kadınların yanı sıra ayrı bir bölümde erkeklere de hizmet verilen Scissorhands’de anne ve babalarını bekleyen minikler için de ayrı bir oyun alanı bulunuyor.


Tel: 0 212 352 15 72 (4 Hat)


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>