>

GÜZELLİK

SENOSİ ile Sıkı Durun..

Bayanların sıkı ve dik göğüs hayali Senosi ile gerçekleşiyor... Ayrıntılar içn tıklayın!
 
   
 
 
     
Senosi özenle oluşturulmuş doğal Mikro-Köpük Sprey teknolojisi ile kadınların sıkı, dik duran güzel göğüs hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Senosi Sprey ile içeriğindeki tamamen doğal bitki özlerinden özenle oluşturulmuş formül göğüs ve göğüs ucu şişkinliğini sağlayıcı bir etkiye sahip.

Gricar Italia Laboratuvarlarında geliştirilen Senosi bu alanda bir ilk. Eşsiz Mikro- Köpük Sprey teknolojisi sayesinde içeriğindeki formül cilde derinlemesine ve direkt etki ediyor. İçerdiği vitamin açısından zengin doğal formülü ile Senosi hem göğüsleri gerginleştirip, sıkılaştırıyor, dik bir görünüm kazandırıyor hem de cildi besliyor.

Senosi içeriğinde şerbetçiotu, keçi sedefi, rezene gibi şifalı bitkilerin yanısıra denizaşırı ülkelerde çok makbul sayılan ve özellikleri çeşitli toplumlarda kadınlar tarafından binlerce yıldır bilinen Buenos Aires Giacinto’su ve Impatiens Noli Tangere gibi bitkiler bulunuyor. Bu bitkilere bitkisel yağların ve proteinlerin etkisi de eklendiğinde cilt üzerinde üzerinde olumlu bir etki oluşturan Senosi tamamen yan etkisiz.

Senosi Temmuz 2003 içerisinde ülkemizde satışa sunuluyor.

Ürün ve kullanımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenler http://www.rpg.com.tr internet adresinden temin edilebilir. sitesini veya http://www.rpg.com.tr/senosi internet adresinden temin edilebilir. adresini ziyaret edebilirler.

"Sıkı Durun..."


Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>