>

GÜZELLİK

Sevdiğiniz Daha Sağlıklı Görünecek!

Clarins'in erkekler için üretilmiş ClarinsMen ürünleri ile sevdiğinizin daha sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
CLARINSMEN Auto –Bronzant Visage

Sağlıklı görünüm jeli

Tüm yıl boyunca,kışın bile tam formunda, her zaman güzel bir cilt için, bronzluğu tatilden sonra da devam ettirmek ve UV ışınlarından korunmanız için daha kolay, daha kesin bir yol…

Yıl boyu %100 sağlıklı ten rengine sahip olmak için. Oto bronzant etkili birbirini tamamlayıcı doğal iki aktif DHA ve Erythrulose doğal bir bronzluk sağlar.

Nemlendirici, canlandırıcı etkiye sahip A, E ve B5 ProVitaminleri ,Pinus Lambertiana cildin canlılığını destekler. Enerji veren bizon otu ve Çin galangası, yatıştırıcı ve düzeltici semizotu içeren özel bir bileşim içermektedir.

Bu yağsız jel düzenli olarak her gün ya da ClarinsMen Baume veya Gel Hydratant ile dönüşümlü olarak kullanılabilir.

Tıraş sonrası yüze ve boyuna kaş ve saçları koruyarak eşit şekilde uyguladıktan sonra ellerinizi iyice yıkamanız gereklidir.

Doğal ve hafif parfümlüdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedojen değildir.

50 ml Tüp şeklinde satışa sunulmuştur.


CLARINSMEN Exfoliant Visage

Mikro tanecikli jel Yoğun temizleyici

Cildiniz pürüzlerle kaplandığında yepyeni bir cilde sahip olmak için. Çifte etkili yoğun temizleyici ve pürüzleştirici mikro tanecikler (polyethylene,cellulose) ölü hücreleri ve toksinleri (Wintergreen,Grindelia) ortadan kaldırır. Basit bir hareket, kesin etki, hızlı sonuç elde edilir.

Özel bir bileşim ,enerji veren bizon otu ve Çin galangası ve düzeltici semizotu içermektedir.

Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için ,haftada bir ya da iki kez tıraştan önce veya sonra kullanılabilir.

Nemli cilde göz çevresine getirilmeden uygulanır. Fazla bastırmadan yavaşça peeling işlemi gerçekleştirilir. Ilık su ile duralamanız gereklidir.

Daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen tüm erkekler, sigara içenler, soluk bir yüzden kurtulmak isteyenler, cilt temizleme ürünü kullanmayanlar, Auto Bronzant ürün kullananlar, sert sakallara, batık kıllara sahip olan tüm erkekler için ideal...

Beyaz renkli köpürmeyen mikro tanecikli jel. Kolayca durulanır. Doğal parfümlüdür. Dermatolojik olarak test edilmiştir

75 ml Tüp şeklinde satışa sunulmuştur.


CLARINSMEN Anti-Perspirant Deo Roll-On

Kalıcı etki Alkolsüz Uzun süre güzel kokmak ve taze hissetmek için...

Kendinizi serin hissetmeniz ve kendinizden emin olmanız için idealdir.Grindelia içeriği sayesinde bu uzun süre kalıcı alkolsüz anti-perspirant ,kötü kokulara neden olan bakterileri nötralize eder. Ayrıca, Alüminyum tuzları terlemeyi, engellemeden yavaşlatır, koltuk altlarındaki nemi önler. Koyu gömleklerde bile iz bırakmaz.

Duş sonrası, spordan sonra, dışarı çıkmadan önce... Bilyalı aplikatörü hızlı uygulamaya olanak sağlar.

Temiz ve kuru cilde uygulanır. Hiçbir şekilde yapışkanlık hissi yaratmaz. Kullanım sonrası kutunun kapağını iyice kapatmanız gerekmektedir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

50 ml Roll-On şeklinde satışa sunulmuştur.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>