>

GÜZELLİK

Sizi mutsuz eden leke, sivilce ve gözaltı morluklarından kurtulun.

Sizi mutsuz eden leke, sivilce ve gözaltı morlukları i.d. bareMinerals summer bisque kapatıcı ile sorun olmaktan çıkıyor.
 
   
 
 
     
Cildinizde kusursuz kapatıcılık için mükemmel ikili: Summer bisque spf 20 ve maksimum kapama fırçası...

Sizi mutsuz eden leke, sivilce ve gözaltı morlukları i.d. bareMinerals summer bisque kapatıcı ile sorun olmaktan çıkıyor. Özel fırçası sayesinde uygulanan ve cildinize pürüzsüzlük kazandıran Summer Bisque, yüzünüzün dilediğiniz bölgesinde uygulanabiliyor. Summer Bisque‘e özel üretilen concelar fırça ise cildin en hassas bölgelerine kadar ekstra kapama sağlıyor. SPF 20 koruma faktörlü ürün, her cilt tipi ve ten renginde kullanılabiliyor.


Göz alıcı bir makyaj için şüphesiz en önemli ayrıntı cildin pürüzsüz bir görünüme sahip olması. Yüzdeki problemli bölgeler pürüzsüzlüğe gölge düşürürken istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasını sağlıyor. i.d. bareMinerals kalitesi ile üretilen summer bisque spf 20 kapatıcı kullanıldığında, bu sorunlardan uzak, kalıcı bir makyajın zemini hazırlanmış oluyor. Tene son derece doğal bir görünüm kazandıran ürün, özel tasarlanmış maksimum kapatıcı concelar fırça ile kullanıldığında ise göz alıcı sonuçlar ortaya çıkıyor.


Summer Bisque kapatıcı, maksimum kapama fırçası ve diğer i.d. bareMinerals makyaj ürünlerini tüm yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.

Summer Bisque Fiyatı: 66 YTL
Maksimum Kapama Fırçası Fiyatı: 28 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>