>

GÜZELLİK

Sonbaharda Cildinize Doğal Bir Dokunuş

Tabia Badem Yağı...
 
   
 
 
     

Doğadan geleni en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, yaz ve güneş sonrası yıpranan cildinizi yenilemek için Badem Yağı ürününü sunuyor. Sonbahar ve yaşanan ani hava değişimlerinin etkisini doğal bir dokunuş ile cilde geri kazandıran Tabia, doğal vitamin ve mineraller içeren Badem Yağı ile cilt problemlerinin yanında, yıpranmış saçların da güçlenmesini sağlıyor.

İnsan vücudunun üretemediği ve besinlerden alması gereken takviyeyi en saf haliyle tüketiciyle buluşturan Tabia, ani hava değişimleri dolayısıyla yıpranan ve nemini kaybeden cildi Tabia Badem yağı ürünü ile yenileyerek, kış aylarına hazırlıyor. İçeriğindeki birçok vitamin ve minarelle beraber kuvvetli antioksidan özelliği de bulunan Tabia Badem yağı, hem cildin hem de saçların onarımını üstleniyor.

Tabia, bitki ve meyve çekirdeklerinden üretilen doğal besin takviyesi ve kozmetik ürünlerini, tüketicilerine Süperkritik Karbondioksit Ekstraksiyonu Yöntemi (SC-CO2) ile kapsül yağ ve damla formunda sunuyor.

Cildinizi iyileştiriyor

Tabia Badem yağı, içeriğindeki yüksek doymamış yağ asitleri, E vitamini ve çeşitli minerallerin birleşimiyle kuru ve hassas ciltlerde oluşan çatlakları ve kaşıntıyı önlemeye yardımcı oluyor. Cildi nemlendirerek pürüzsüz görünmesini sağlayan Badem yağı, cilt rengini iyileştirme ve cilt problemlerini gidermeye fayda sağlıyor.

Saçları ve kirpikleri de güçlendiriyor

İçerisinde bulunan mineraller ile saçlara doğal bir bakım imkânı sunan Tabia Badem Yağı, kirpikleri de doğal yollarla besleyip canlı bir görünüm kazandırıyor. Özellikle kuru ve yıpranmış saçların onarılması için önerilen Badem Yağı, saç dökülmesine karşı da oldukça etkili bir bakım sunuyor.

Badem Yağı Kullanımı

Badem yağı cilde ve saçlara masaj yaparak yedirilir.

Tabia’dan Bir Öneri: Duş sonrasında elinize yeteri kadar Tabia Badem Yağı dökerek nemli saçlarınıza yayın. Sonra da saçlarınızı iyice fırçalayın. İsterseniz su ile durulayarak, isterseniz de durulamadan çıkın. Saçlarınızın canlandığını ve parladığını göreceksiniz.

Bitki ve meyve çekirdekleri özünden üretilen Tabia doğal kozmetik ürünleri seçkin eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Fiyat Bilgileri
Badem Yağı : 50 ml 45 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>