>

GÜZELLİK

Soyulan tırnaklar için Miracle Cure

Tırnak soyulmalarının birçok sebebi bulunmakta, bunların başında vitamin eksikliği, kimyasal maddeler, yanlış yapılan manikür, ileri geri törpüleme, metal törpü kullanımı...
 
   
 
 
     
Tırnak soyulmalarının birçok sebebi bulunmakta, bunların başında vitamin eksikliği, kimyasal maddeler, yanlış yapılan manikür, ileri geri törpüleme, metal törpü kullanımı ve ellerin suyla aşırı temas içerisinde olması gelmektedir.

Amerika’da satış rekorları kıran, 3 gün içerisinde %50 daha güçlü ve soyulmayan tırnaklara sahip olma Garantisi veren ürün MIRACLE CURE şimdi Türkiye’de yetkili eczanelerde satılmaya başladı.Özel içeriğindeki Mikro-Mineral formül tırnaklarınızdaki katmanları birbirine mühürlüyor. Tırnaklarınızdaki soyulma, katmanlara ayrılma ve çatlama problemlerini yok ediyor. Tırnaklarınıza nem depolayarak elastikiyetini arttırıyor dolayısıyla kırılmasını engelliyor. Ve siz 3 gün içerisinde %50 daha güçlü tırnaklara sahip oluyorsunuz. İçerdiği doğal proteinler ve güçlü anti-oxidantlar sayesinde güçlenmiş sağlıklı tırnaklara kavuşuyorsunuz.

Fiyatı: 29,50YTLFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>