>

KÜLTÜR-SANAT

Astrolog Zeynep Turan "2020 Şifreleri Çözüyor" Kitabıyla Tüm Dünyanın İçinden Geçtiği Kaos Ortamına Işık Tutuyor!

İnkılâp Kitabevi, okurları için geniş yelpazesinden öneriler sunmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Astrolog Zeynep Turan’ın geçtiğimiz aralık ayında yayımlanan 2020 Şifreleri Çözüyor adlı kitabı, tüm dünyanın hem kişisel hem de toplumsal büyük dönüşümler geçirdiği sarsıcı bir yıl olan 2020’ye adeta ışık tutuyor. 2020 Şifreleri Çözüyor, inkilap.com’un yanı sıra dr.com.tr ve kitapyurdu.com’da!

Zeynep Turan, 2020 Şifreleri Çözüyor adlı kitabında “Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak” dediği 2020 yılının, şifreleri çözerken derin mesajlarıyla hayatımıza yön verecek etkilere sahip, keskin ve kararlı bir yıl olduğunun altını çiziyor.

Aralık 2019’da İnkılâp Kitabevi’nden çıkan 2020 Şifreleri Çözüyor’da, COVID-19 pandemisi başta olmak üzere tüm dünyayı etkileyen birçok sarsıcı ve dönüştürücü olayı ön gören Zeynep Turan, 2020 yılını şu sözlerle anlatıyor:

“Eli kolu dolu 2020 yılı hepimizin hayatında dönüm noktalarını barındırıyor. Dünyanın her köşesinde 21. yüzyılın doğum sancılarının başlayacağının altını çiziyor. Gök kubbede akışı anlatan gezegen dizilimleri dünyanın her köşesinde yer alan bilinmezliklerin kapılarını aralamayı hedefliyor.

Astrolojiye göre hepimizi yeni bir çağın eşiğine getiren gezegenler kimlerin final yapacağını da gösterecek. Kişisel hayatların yenileneceği bu yıl ülkemizin ve dünyanın gündemi de büyük bir dönüşümden geçecek. Hayatımızın en iddialı yıllarından biri olmaya aday 2020 yılı dünyanın potansiyelini ortaya çıkaracak.

Bu yılın ana temasında bireysellik var. Her burç özelinde bu durumu farklı farklı yorumlarken dünya gündeminin de kişisel hayatlardan pek farklı olmadığını göreceğiz.

Adrenalin 2020 yılının her ayında karşımıza çıkacak. Gelişi olaylı gidişi daha da olaylı olan 2020 yılı, anlatılmaz yaşanır tadında hayatlarımızı, ülkemizi, dünyayı sarıp sarmalayarak akacak. Bu yılın heybeti hepimizin başını döndürecek, bundan hiç şüpheniz olmasın. Eğer yüz yılda bir yaşanacak gezegen seyrinin altında önünüze gelen fırsatları, olayları iyi konumlandırırsanız büyük sıçrayışı da yapabilirsiniz.

Unutmayın gökyüzünde ne varsa yer yüzüne o yansır. Şimdi önümüzde koskoca bir yıl var. Eğer bu zamana kadar hayatınızı istediğiniz gibi şekillendiremediyseniz 2020 yılının rehberliğinden faydalanabilirsiniz.”

Astrolog Zeynep Turan’ın 2020 Şifreleri Çözüyor kitabı, İnkılâp Kitabevi etiketiyle inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com adreslerinde!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>