>

GÜZELLİK

Tırnak Uzatma Teknikleri

Tırnakların kısa sürede uzaması için farklı çözümler mevcut...
 
   
 
 
     

Kadınların pek çoğu ellerinin güzel görünmesinin yolunun uzun ve bakımlı tırnaklardan geçtiğini düşünür. Kimi zaman kısa kesilmiş olan tırnakların hemen uzaması ve şekillendirilmesi istenir. Tırnakların kısa sürede uzamasının farklı çözümleri mevcuttur.

Tırnak uzatma yollarının başında tırnakların limon suyu ile bakımı geliyor.

Limon suyu ile her gün tırnakları pamukla veya doğrudan masaj ile beslemek kısa sürede sonuç alınmasını sağlamaktadır. Ayrıca limon suyunun içindeki vitaminler de tırnakların daha güçlü olmasına yardımcı oluyor.

Tırnak uzatmanın diğer bir yolu ise;

İçerisine tuz, limon suyu ya da sirke ve zeytinyağı karışımı bulunan ılık suya ellerinizi sokun. Yeteri kadar ellerinizi bu karışımlı suyun içinde tutun ve tırnaklarınızın bu sudaki mineralleri emmesini ve yumuşamasını sağlayın.

Bu uygulamayı her gün, özellikle akşamları yatmadan önce yapın. Tırnaklarınızın güçlenmeye ve hızla uzamaya başladığını şaşırarak göreceksiniz.

Bunun dışında tırnak uzatmanın yolu tırnakları badem yağı ve limon suyu ile ovmaktır. Bütün bu uygulama yollarının her biri daha sağlıklı ve en önemlisi kırılmaya dayanıklı güçlü tırnaklara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>