>

GÜZELLİK

Üç Adımda Yaza Hazırsınız

Havalar giderek ısınıyor, tatil planları yapılıyor. Ancak sorun yine kilolar. İşte, size son dakika önerisi.
 
   
 
 
     

Dört adımda, tatile çıkmadan önce mükemmel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bavulunuza şimdiden bikininizi koymayı unutmayın...

PÜRÜZSÜZ CİLT

Sadece pürüzsüz bir cilt gerçek bronzluğa kavuşur. Bu yüzden dört haftalık maratona başlamadan önce vücudunuza haftalık peeling uygulaması yapmayı unutmayın. Deniz tuzu, toz şeker ya da jojoba kökünün küçük tanecikleri cilt yüzeyindeki ölü deri hücrelerini arındırıyor.

Cilt yeniden canlanıyor, ortaya yeni pürüzsüz bir tabaka çıkıyor. Vücudunuza uyguladığınız aynı şeyler yüzünüz için de geçerli. Sağlıklı bir bronzluk için yüzün de pürüzsüz olması önem taşıyor. Enzim peelingleri ya da temizleme maskelerinin haftada bir kez düzenli olarak kullanmanız gerekiyor.

Peeling’i dairesel hareketlerle nemli vücuda uygulayın. Ölü hücrelerin yoğun olduğu dirsek, diz ve topuk bölgelerine daha derinlemesine bir uygulama gerekiyor.

SIKILAŞTIRICI PROGRAM


Deniz tuzu banyosu dokulardan fazla suyun atılımını sağlar, cildi gerginleştirir. Tatile çıkmadan bir hafta önce hergün banyo suyuna eklediğiniz deniz tuzu içinde 20 dakika bekleyin.

SELÜLİTE SON

Haftada bir kez düzenli olarak yağ hücrelerinin kırılarak vücuttan atılmasına yardımcı olmak gerekiyor. Bunun için yosun içerikli selülit ürünlerini vücuda uyguladıktan sonra 20 dakika yoğun ısıda durmak gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>