>

GÜZELLİK

Üzümün güzelliği teninize yansısın!

Korkulu rüyamız erken yaşlanma ve kırışıklıklar... Üzümün toksinden arınmış duru ve berrak çekirdeklerinin antioksidan etkisiyle sona eriyor.
 
   
 
 
     
Yaşlanma etkilerine üzüm çekirdeği mucizevi bir etkiyle geliyor. Yüzü dış etkenlerden koruyarak cilt kırışıklıklarına engel olan üzüm çekirdeği bayanların korkulu rüyası erken yaşlanma etkilerini minimuma indiriyor.

Üzüm çekirdeği içeren Awe anti aging yüz kremi antioksidan özelliği ile düzenli kullanımda erken yaşlanma etkilerinin, cilt bozukluklarının ve kırışıklıkların erken yaşlarda oluşmasını engelliyor. Alerjik ciltler için de hassas olarak üretilen Awe, hassas ciltlere de uygun olarak hazırlanmış tamamen doğal bir cilt bakım ürünü olma özelliğini taşıyor.


Üzüm çekirdeği içeren Awe anti aging yüz kremi özel dokusu sayesinde cilt tarafından kolaylıkla emilim sağlıyor.

Üzüm çekirdeği ile yapılan çalışmalarda alınan sonuçlara göre üzüm çekirdeği E vitamininden 50 kat daha güçlü olduğu ve insan sağlığı açısından birçok faydalı madde içerdiği ortaya çıkmıştır. Üzüm çekirdeği ekstresi ise bazı araştırmacılara göre C vitamininin hücrelere girmesini kolaylaştırıyor, böylece üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirerek, hücreleri oksidatif hasardan koruyabiliyor. Böylece, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendiriyor ve hücreleri oksidatif hasardan koruyor.

Antioksidanın ana kaynağı C vitamini de üzüm çekirdeğinde bol miktarda bulunuyor. Bu da üzüm çekirdeğini tam bir antioksidan maddesi haline getiriyor.

Üzüm çekirdeği aynı zamanda bağ dokularını güçlendirerek cilt sarkmasına engelliyor ve cildin elastik, yumuşak ve düzgün olmasını sağlıyor. Bu verilerden yola çıkarak üretilen Awe anti aging yüz kremi üzüm çekirdeğinin tüm faydalarını yüzünüzde göstererek bayanları berrak ve duru bir cilde kavuşturuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>