>

GÜZELLİK

Üzümün sırrı çekirdeğinde...

Üzüm çekirdeği anti-aging etkisinden dolayı, bağ dokusunu güçlendirerek cildi sıkılaştırıyor. Daha yumuşak, gergin ve elastiki bir cilt isteyenlere özel çözümler sunuyor.
 
   
 
 
     
M.Asam bakım ürünleri; Üzüm çekirdeği ekstresi (OPC) ve Üzüm çekirdeği yağı (Vitamin F) içeriyor. Şu ana kadar tespit edilebilmiş en güçlü antioksidan olan OPC (Oligomera Pracyanidin) Vitamin C’ye göre 18 kat, Vitamin E ye göre 40 kat daha etkili.

M.Asam Gündüz ve Gece Kremi:
OPC ve Üzüm çekirdeği yağı yanı sıra ihtiva ettiği yüksek değere sahip Vitamin C ile kolajen liflerin kalitesini iyileştirerek yüzdeki ve boyundaki ince çizgi çizgileri ve kırışıklıkları minimize ederek, cildin rejenerasyonunu destekliyor. Toplam 20 denek üzerinde yapılan dört haftalık bir uygulama testinde dermatolojik- klinik kriterlere göre yüzde 50.42 oranında bir iyileştirme sağladığı görülüyor....


M.Asam Kırışıklık Önleyici Göz Kremi:
OPC, Üzüm çekirdeği yağı, Yeşil çay, Wild yam, Ginseng,Vitamin E, Vitamin B3, ve Panthenol ihtiva ediyor. Parfüm içermeyen bu göz kremi için toplam 40 denek üzerinde yapılan dört haftalık bir uygulama sonunda kırışık derinliklerinde yüzde 50.41 oranında iyileştirme sağladığı gözlemlenmiş.


M.AsamYüz Toniği:
OPC, Ginseng, AloeVera,Panthenol ve Mineral tuzları içeriyor. Cildi sıkılaştıran ve 24 saat nemlendirici faktörü olan bir ürün olan alkol içermiyor.



M.Asam Maske:
OPC, Üzüm çekirdeği yağı, Vitamin E, Vitamin B3, Provitamin B5, Badem sütü,Aloe Vera ihtiva ediyor. Ciltte optimal düzeyde nem sağlayan ve cildin Regenersayonunu destekliyor.


M.Asam Temizleme Sütü:
OPC,Üzüm çekirdeği yağı ve Vitamin E ihtiva eden cildin nemini almadan temizlik sağlayan bir bakım ürün; M.Asam Peeling; OPC, Vitamin E, vitamin F ihtiva eden ve cildin gözeneklerini derinlemesine temizleyen şeker kristalli bu Peeling hem yüz hemde vücutta kullanılabiliyor.


M.Asam Duş Jeli:
Üzüm çekirdeği yağı ve Vitamin E içeren pH ‘ı cilde uyumlu, cildin nemini almadan yumuşak bir temizlik sağlayan bir ürün...


M.Asam Vücut Losyonu:
OPC,Vitamin F,Aloe Vera,Vitamin E,Vitamin B3, Provitamin B5 ihtiva eder.Ciltte nemlilik sağlayan bir bakım losyonu....

M.Asam Doğal Vücut Yağı:
Üzüm çekirdeği yağı, Zeytin yağı, Jojoba yağı, Badem yağı ve Lavanta yağı ihtiva eden ve özellikle kuru ciltlerde tavsiye edilen herhangi bir koruma maddesi içermeyen bir bakım ürünü.

M.Asam El Kremi:
Üzüm çekirdeği yağı, OPC, Vitamin C, Yeşil çay,Badem yağı, Vitamin E ,Panthenol ihtiva ihtiva eder.Cildi sıkılaştırır,elleri yumuşatarak bakım yapar.Devamlı kullanıldığında ciltteki yaşlılık lekelerini önlüyor.

Almanya’dan İthal M.Asam Cilt bakım ürünleri sadece Bayi Eczanelerde satılıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>