>

GÜZELLİK

Vichy Liposyne ile selülite son!

VICHY, dünyada başarılı olmuş ve Türkiye’de de bu yıl çıkartacağı yeni Yağ Boşaltımını Tetikleyen İnceltici kremi Liposyne’i basın mensupları için düzenlediği özel bir toplantıyla tanıttı…
 
   
 
 
     
Kadınların %97’si selülit sorunları olduğunu belirtirken genellikle de bunu düzensiz hayat tarzına ve beslenme alışkanlıklarına bağlıyorlar, ancak %68’i uyguladıkları rejimlere rağmen selülit sorunundan kurtulamıyor. Rejim ve masaj, derinlemesine yerleşmiş selülitlerden kurtulmak için her zaman yeterli olmuyor çünkü kadın vücudu, yapısı gereği gelecekteki muhtemel bir hamilelik için yağ rezervleri oluşturuyor. Bu sebeple, rejim, stoklama sürecini sınırlasa da zamanla derinlemesine yerleşmiş selülitten kurtulmayı sağlamıyor. Bu selülitten kurtulmanın yolu ise Liposyne gibi gerçekten etkili bir inceltici krem kullanmaktan geçiyor.

Toplantıda selülitle ilgili genel kanılar ve son gelişmelerle ilgili söyleşilerin yanı sıra VICHY Grup Ürün Müdürü Ozan Temizkan da ürünle ilgili bilgi verdi. Temizkan, Liposyne’nin hamilelerin de kullanabileceği ve içerdiği derin nemlendirme ve kaygan doku farkıyla diğer incelticilerde olmayan özelliklere sahip olduğunu savundu. Ayrıca ürün performansının ve etkinliğinin hastane ortamında gerçekleştirilen klinik testlerle de kanıtlandığı gözününe alındığında, ürünün medikal özelliğinden hiçbir ödün vermediği hemen göze çarpıyor.

Liposyne’i diğer ürünlerden ayıran en büyük yanı ise içerdiği Adrenalyse ile derinlere yerleşmiş selülite karşı 1 ayda etkin çözüm sunması ve kullanımı bıraktıktan 4 hafta sonra bile selülit önleyici etkisinin olması olarak kabul ediliyor. Yeni geliştirilen bu iki ve önemli nokta, inceltici pazarında devrim yaratacağa benziyor.

VICHY Liposyne yalnız VICHY yetkili eczanelerinde iki kutudan oluşan kür paketi fiyatı 94 YTL olarak satışa sunuldu.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>