>

GÜZELLİK

Visionnaire [Lr 2412 4%]

Siz de Lancôme’un yeni cilt bakımını keşfetmeye ne dersiniz?
 
   
 
 
     

İleri Düzey Cilt Düzeltici
Kırışıklıklar, gözenekler ve homojenlik.


Lancôme’un yeni güzellik vizyonu: Kozmetik bir operasyon geçirmeyi düşünen her 2 kadından 1’i bunu ertelemeyi düşündü*. Siz de Lancôme’un yeni cilt bakımını keşfetmeye ne dersiniz?

*Kişisel değerlendirme -34 kadın

Zamanının İLERİSİNDE olan cilt bakımı


Lancôme, gerçek anlamda güzel bir cildi yeniden yapılandırmak için formüle edilmiş ilk cilt bakım ürünü VISIONNAIRE [LR 2412 4%] ile çığır açıyor.

Bir Lancôme teknolojik buluşu olan olağanüstü yeni bir molekül.

Bu molekülün ismi: LR 2412.

Dokusal mikro-dönüşüm dizisini başlatmak amacıyla epidermisin katmanları arasında kendini sürükleyebilme özelliğine sahip bir molekül.

Sonuç olarak cilt gözle görülür oranda değişime uğrar: cildin dokusu güzelleşir, kırışıklıkların, pigmenter ve damarsal düzensizliklerin görünümü azalır ve gözenekler sıkılaşmış görünür.

LR 2412
12 YILLIK ARAŞTIRMA – 20 PATENT

DOĞADAN ESİNLENİLDİ

Bitkiler zarar gördüğü zaman, jasmonik asit adında bir “sinyal molekülü” üretirler. Bu molekül, zarar görmüş dokuların iyileşme sürecini aktif hale getirir ve dayanıklılıklarını artırmaya yardımcı olur.

Bitkiler içerisinde, onarım ve savunma mekanizmasının çalışmasını başlatan bu “sinyal molekülü”dür.

Araştırma hedefimiz: jasmonik asidin onarıcı gücünü insan cildine mükemmel şekilde uyumlu bir bileşik içerisine kopyalamak. Araştırmacılarımız, 12 yılı aşkın süredir bu içeriğin yaklaşık 20 adet türevi üzerinde çalışmıştır. Bu çalışmalar sonucunda LR 2412 olarak tanımlanan molekül doğmuştur.

CİLDİN TÜM KATMANLARINA NÜFUZ EDEBİLEN BİR FORMÜL*


LR 2412, cildin tüm katmanlarında kendiliğinden geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Cildin tüm katmanlarına nüfuz edebilme özelliğine sahip evrensel bir formül*.

*Epidermisin tüm katmanları

CİLDE NÜFUZ EDEN DOKU

Formülü LR 2412’nin belirli özellikleri çerçevesinde geliştirildi, böylece tüm etkisini gösterebiliyor ve VISIONNAIRE [LR 2412 4%]’in evrensel başarısını en üst seviyede tutuyor.

BENZERSİZ BİR DUYUSALLIK

Dokusu ciltte erir ve anında nüfuz eder. Uygulama anından itibaren cilt, parmakların ucunda değişime uğrar: haz veren bir duyguyla sarılır, yumuşak, ipeksi ve esnek görünür.

VISIONNAIRE [LR 2412 4%]’in saf parfümü, çağdaş ve hafif bir baş nota olarak gülün tazeliğini, özgün bir koku yaratmaya yönelik sofistike notalara sahip değerli çiçeklerle birleştirir.

VISIONNAIRE [LR 2412 4%]’in performansı farklı cilt tipleri üzerinde test edildi: Hispanik, Kafkas kökenli, Asya kökenli ve Afro-Amerikan.

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEYEN BİR PERFORMANS

VISIONNAIRE [LR 2412 4%] hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinde ve göz çevresinde dahi kullanılabilir – yıl boyunca, sabah ve gece.

Visionnaire [LR 2412 4%] İleri Düzey Cilt Düzeltici

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı:
190 TL – 30 ml - 250 TL – 50 ml

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>