>

GÜZELLİK

Yaz boyunca formda göğüsler...

Rengarenk bikinilere ve şık dekoltelere sıkı göğüsler cesaret verecek...
 
   
 
 
     
Mineral Care’in ürettiği “Göğüs Bakım Jeli” içerisinde bulundurduğu bitkisel özler ve Lut Gölü mineralleri ile dekolte ve göğüs bölgesini toparlayıp, sıkı göğüslere sahip olunmasını sağlıyor.

Mineral Care’in yüksek konsantrasyonlu güzellik ürünü “Göğüs Bakım Jeli” dekolte ve göğüs bölgesini toparlayıp sıkılaştırarak daha iyi hatlara sahip olunmasına yardım ediyor.


Bileşiminde bulundurduğu bitkisel özler, A ve E vitaminleri, pro-vitamin B, yeşil çay, deniz yosunu, TCR kompleksi, aromatik esanslar ve nemlendirici Lut Gölü mineralleri, kullanıldığı göğüs bölgesinde cilde nüfuz ederek, bölgedeki çatlakların hafiflemesini ve derinin kalınlaşmasını sağlıyor.

Hamilelik dönemindeki bayanlar tarafından da rahatlıkla uygulanabilen “Göğüs Bakım Jeli”nin özellikle, emzirme ve diyet sonrası göğüs bölgesinde oluşan deformasyonlara karşı kullanılması uzmanlar tarafından öneriliyor.

Düzenli olarak kullanıldığında göğüsleri destekleyen ve göğüslere biçim veren bakım jeli her zaman kadınları cezbedecek nitelikte. Dermatologlar tarafından test edilen Göğüs Bakım Jeli, cildi canlandırarak hassas bir özellik taşıyan göğüs bölgesinin güzelliğinin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>