>

GÜZELLİK

Yeni Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Serisi ile Pürüzsüz Bir Cilt Günü

Açık gözenekler ve parlayan ciltten şikayet edenlere müjde!
 
   
 
 
     

Neutrogena ®, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Visibly Clear® ailesine, mandalina ve misket limonu içeren ve pürüzsüz bir cilt vadeden yeni cilt bakım ürünleri Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Serisini ekledi.

Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Serisi yağlı cilde sahip ve parlamadan şikayet edenlerin gözdesi olacak. Ciltteki yağlanmayı gözle görülür oranda azaltan ve gözenekleri sıkılaştıran Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Serisi, Temizleme Jeli ve Peeling Jel’den oluşuyor.

Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Serisi ürünleri, içerdikleri taze mandalina ve misket limonu ile inanılmaz bir şekilde duyuları canlandırır ve cildin temizlenmesini sağlar. Tıkalı gözenekleri derinlemesine temizleyerek cilde duru bir görünüm kazandıran Pore&Shine Temizleme Jeli, ciltteki sebumu %86* oranında azaltıyor. Cildi aşırı kurutmadan gün boyunca parlak görünmemesini sağlıyor ve günlük cilt bakım işlemini mis gibi kokusu ile bir zevke dönüştürüyor.

Serinin diğer ürünü Pore&Shine Peeling Jel ise, içeriğindeki mikro tanecikler ve salistik asit sayesinde tıkalı gözenekleri derinlemesine temizliyor ve sıkılaştırıyor. Parlaklığı gözle görülür şekilde azaltan Visibly Clear® Pore&Shine Peeling Jel, ciltteki fazla sebumu anında %77** oranında azaltırken, cildi kurutmadan pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Neutrogena® Visibly Clear® Pore&Shine Temizleme Jeli ve Peeling Jel, ülkemizde eczane, parfümeri ve zincir marketlerde Türk tüketicisi ile buluşuyor.

* Sebum ölçümü anında uygulamanın ardından, 16 kişide ortalama değer.
** Sebum ölçümü anında uygulamanın ardından, 20 kişide ortalama değer.

Tavsiye edilen raf fiyatı: 14.90.-TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>