>

GÜZELLİK

Yeniden Genç Görünmek Artık Mümkün!

Neutrogena uzmanlığıyla lekesiz, genç ve ışıltılı bir cilt sunmak için geliştirilen Cellular Boost serisi yeni eklenen ürünleriyle, kadınları hissettikleri yaşta görünmeye davet ediyor!
 
   
 
 
     

Güzellik ve bakım dünyasını devrim yaratan yenilikler ile buluşturan Neutrogena, her geçen gün ürün portföyüne eklediği yeni ürünlerin yanı sıra kullanıcılarının severek kullandığı serilerini de geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Cellular Boost serisine iki yeni ürün ekleyen marka, Neutrogena uzmanlığını son teknoloji ile bir araya getirerek pürüzsüz, ışıltılı, tonu eşitlenmiş ve daha genç görünen bir cilt için aradığınız her şeyi sunuyor.

Marka, Cellular Boost serisi ile son dönemin en popüler içerikleri C vitamini ve retinolü, Neutrogena uzmanlığında, tek bir üründe buluşturuyor. Seride bulunan cilt bakım ürünleri içeriğindeki retinol ile kırışıklıları azaltırken, C vitamini ile cilt tonunu eşitliyor. Ayrıca, lekelere iyi gelen C vitamini, cildi ölü hücrelerden arındırıp parlak ve pürüzsüz bir görünüme kavuştururken, cilde uygulandığında cildin kolajen ve elastin üretimini hızlandırarak cilt sorunlarını iyileştiriyor. Retinol ise kırışıklıkları azaltıp cildi pürüzsüzleştirirken pigmentasyonu da azaltmaya yardımcı oluyor. Cellular Boost Serisi ile çok kısa sürede mükemmel cilde ulaşmayı vadeden Neutrogena, evinizin rahatlığında cildiniz için uzman bakımı deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

60 yılı aşkın cilt bakımı uzmanlığıyla oluşturulan seri, düzenli kullanımla birlikte sadece 4 haftanın sonunda pürüzsüz bir cilde sahip olmak için aradığınız her şeye sahip. Cildin ihtiyaçlarına göre farklılaşan formülleri ile hem gece hem gündüz cilt bakımında kullanılabilen Cellular Boost serisi, yaşla birlikte cildinizin değişen yapısına uygun geliştirilmiş formülüyle yaşlanma belirtilerine karşı da en iyi yardımcınız olmaya aday.

1 Haftada Lekesiz Biz Cilde Kavuşmak Mümkün


Cellular Boost serisi çok sevilen ürünlerinin yanı sıra yeni eklenen ürünleriyle de oldukça iddialı. Seriye son olarak eklenen “Leke Giderici Serum” ve “C Vitamini Peeling” kısa sürede birçok cilt sorununa çözüm bulmayı vadediyor. Sağlıklı bir cilt için uzman bakım sunan seri, yaşlanma belirtileriyle savaşırken içeriği sayesinde daha pürüzsüz ve tonu eşitlenmiş bir cilt de sağlıyor. Yeni eklenen ürünleri, tüketicinin hep aradığı cilt lekelerine anında çözüm sunan serumu ve yaşlanma karşıtı içeriklerle hazırlanmış peeling sağlıklı bir cilt bakımı için aranan her şeyi sunuyor.

Neutrogena Leke Giderici Serum
C Vitamini ve retinol içeren formülüyle leke görünümünü 1 hafta gibi kısa bir sürede azaltır. Düzenli kullanım sonunda tonu eşit, ışıltılı ve daha genç görünen bir cilt sunar. Tüm cilt tonlarına uygundur.
Tavsiye edilen fiyat: 139,90 TL

Neutrogena Cellular Boost Cilt Yenileyici C Vitamini Peeling

Glikolik Asit ve C Vitamini içeren formülüyle cildi nazikçe soyarak cilt yüzeyi yenilenmesini tetikler. Anında pürüzsüz, ışıltılı ve tonu eşitlenmiş bir cilt sağlar. Cildi ölü hücrelerden arındırır, cilt yüzeyi yenilenmesini tetikler ve cildi pürüzsüzleştirip ışıltı verir.
Tavsiye edilen fiyat: 67,90 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>