>

GÜZELLİK

Yepyeni bir saç şekillendirici için...

INVISTA’nın yenilikçi markası Lycra® ile dünyaca ünlü Henkel KGaA arasında, Lycra® teknolojisi içeren yepyeni bir saç şekillendirici ürün serisi geliştirmek için lisans anlaşması yapıldı.
 
   
 
 
     
LYCRA®ve HENKEL saç şekillendirici ürün serisi için lisans anlaşması yaptı

INVISTA’nın yenilikçi markası Lycra® ile dünyaca ünlü Henkel KGaA arasında, Lycra® teknolojisi içeren yepyeni bir saç şekillendirici ürün serisi geliştirmek için lisans anlaşması yapıldı.

Henkel, Lycra® markasını da üzerinde taşıyan ilk beş ürünü, geçtiğimiz ay Avrupa pazarındaki tedarikçi firmalar, eczaneler, yüksek kapasiteli tedarikçiler, büyük mağaza ve süpermarketlerde görücüye çıkardı.

“Lycra® keşfedildiğinden bu yana yani 40 yılı aşkın süredir, dünya modasına yön vermeye devam ediyor. Modaya yepyeni bir soluk katarken, hareket özgürlüğü ve konfor getiriyor; vücuda mükemmel uyumlu giysilere hayat veriyor. Bugün tüm dünyada Lycra® dedince akla ilk gelen ‘modern, yenilikçi, esnek ve stil sahibi’ kavramları oluyor. Tüm bu özel niteliklerin başarıyla kozmetik alanına uygulandığını gözlemledik ve yaptığımız tüketici araştırmalarının da ışığında şimdi uzmanlığımızı, yaptığımız lisans anlaşması kapsamında saç bakım alanına da aktarma fırsatı yakaladık” diyen INVISTA Giyim Lisans Direktörü Denise Sakuma, sözlerine şöyle devam etti: “Henkel’in yenilikçi bakışı, pazardaki önemli konumu, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretebilme hedefiyle piyasaya sunduğu saç şekillendirici ürünlerin performansı; Lycra®’nın tüm dünyada yarattığı güçlü marka bilinirliği ve vizyonuyla mükemmel bir şekilde örtüştü. Ortaya, uzun yıllar sürecek, başarılı bir işbirliği çıkardık.”


“INVISTA ve dünyanın en yenilikçi markası Lycra® ile birlikte çalışmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz” diyen Henkel/Taft Uluslararası Marka Müdürü Tobias A. Gubitz, duygularını şu şekilde dile getirdi: “Lycra® markasının kalitesi, imajı ve bilinirliği ile teknolojik yenilikleri; saç şekillendirici ürünlerimizde yaratmak istediğimiz farklılık adına bize büyük avantajlar sağlayacak. İlk yaptığımız araştırmalar da gösteriyor ki; bu yepyeni serimiz tüketicilerimiz tarafından mükemmel bir şekilde karşılanacak. ‘’

Moda dünyasının yenilikleriyle açık ara lideri Lycra®, iç giyim, spor giyim ve jean gibi birçok farklı pazarlara yönelik en yeni teknolojilerini tanıtıyor. Moda dünyasının mucize ipliği olarak anılan Lycra®, giyim endüstrisinin ardındaki eşsiz teknolojisini, farklı dünyalara taşımaya ilk olarak kozmetik markası Coty ile başladı. Bugün de Henkel ile yaptığı işbirliği neticesinde Lycra® markası ismini, saç şekillendirici ürünlere de verdi.

MODA Uluslararası Pazarlama Başkanı Michelle Alfandari, lisanslama ajansı olarak Lycra®’yı temsilen yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Sağlık ve güzellik kategorileri içinde saç bakımı, Lycra® için önemli bir hedefti. Bu yepyeni anlaşma, Coty, Rimmel ve Astor kozmetik ile yapılan başarılı işbirliklerinin hemen ardından geldi. Lycra®, tüketiciler tarafından ‘moda ve performans’ markası olarak tanınıyor. Lycra® markası ismini vererek, kozmetik alanında yakaladığımız başarıyı, saç bakım kategorisinde de yakalamayı umuyoruz. Henkel, Lycra®’yı tercih ediyor çünkü; çok iyi tanınan TAFT ve POLY SWING markalarına daha da değer katmak, farklılık yaratarak pazar payını artırmak istiyor.”Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>