>

GÜZELLİK

Yüz kırışıklıklarına çözüm

Roc Retin-Ox+ içerdiği retinol sayesinde cildinizdeki kolajen miktarını artırarak kırışıklıklarınızın görünümünü azaltır. Tıklayın! ROC'dan Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Gece Kremi Kazanın.
 
   
 
 
     
Kırışıklar için en güçlü madde cildinizdeki kolajen. Bundan yola çıkan Roc Retin-Ox+ yüz kırışıkları için çözüm

Roc Retin-Ox+ içerdiği retinol sayesinde cildinizdeki kolajen miktarını artırarak kırışıklıklarınızın görünümünü azaltır.

Her gülümsediğinizde ya da kaşlarınızı çattığınızda, bu mimik hareketleri cildinizi kırıştırır. Zaman içinde tekrarlanan bu hareketler mimik çizgilerini oluşturur; kaz ayağı, alın ve kaşlar arasında ki kırışıklıklar, burun ve çene arasındaki çizgiler… Zamanla bu çizgiler daha derin kırışıklıklar haline dönüşürler ve yüzünüz gençlik ifadesini kaybeder. Profesyonel dolgu maddeleri ile kırışıklıklar ve ince çizgilerden kurtulmak en hızlı çözüm olarak bilinse bile, bu uygulamalar cildin doğal görünümünü ve ifadesini bozan sonuçlar doğurabilir, mimikleri yok edebilir.


Retin-ox+ içerdiği saf A Vitamini ve aktif minerallerin özel bileşimi olan Retinol Auto-repair (AR) kompleksiyle cildin doğal kolajen sentezini 2 kata kadar çıkartarak kırışıklıkların içeriden dolgunlaşmasını, ince çizgiler, mimik çizgileri ve derin kırışıklıkların görünümünün hafiflemesini sağlıyor. Doğal bir dolgu maddesi gibi çalışıyor, kırışıklıkları içerden dolduruyor ve görüntünüzün doğal kalmasını sağlayarak genç görünüm kazandırıyor.


Epidermin temsili şematik görünüşüRetin-OX™+ KIRIŞIKLIKLARA KARŞI SERUM
Cilt tipine göre 2 farklı çözüm;
Retin-OX™+ailesinin en yeni 2 üyesi olan

Retin-OX™+ Serum Max ve
Retin-OX™+ Serum Soft

içerdiği FINISOFT, COVIOX ve RETINOL AR KOMPLEKSİ ile düzenli uygulama sonucunda; Kırışıklıkları içeriden doldurur, görünümünlerini hafifletir. Cilt yenilenerek gençlik ifadesini gözle görülür şekilde yeniden kazanır, ama doğal görünümünü de koruyarak !

- HIP (High Internal Phase) teknolojisi ile ciltte hemen hissedilen ve etkisini uzun sure koruyan yumuşacık ve kadifemsi bir dokunuş bırakır.
- COVIOX teknolojisi anti-oksidan, enflamasyon giderici ve iritasyon önleyici etkisi ile cildin erken yaşlanmasını, kızarıklıkları ve tahrişi önler.
KDV Dahil Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 74,75 YTL.

Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Nemlendirici Gündüz Kremi– SPF 15
‘’RETINOL AR KOMPLEKSİ’’ içeren RoC Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Nemlendirici Gündüz Kremi – SPF 15 düzenli uygulama sonucu doğal görünümü koruyarak kırışıklıkları içeriden doldurur, cildi etkili şekilde nemlendirir, ve gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir. İçerdiği SPF 15 UVA/UVB filtreleri ile cildi güneşin yaşlandırıcı ışınlarına karşı korur. Cilt yenilenerek gençlik ifadesini gözle görülür şekilde yeniden kazanır.
KDV Dahil Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 64,75 YTL.


Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Gece Kremi
‘’RETINOL AR KOMPLEKSİ’’ içeren RoC Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Gece Kremi düzenli uygulama sonucu gözle görülür bir şekilde kırışıklıkların görünümünü hafifletir, kaz ayağı çizgileri, alın çizgileri, burun ve çene çizgileri gibi en derin kırışıklıkları içerden dolgunlaştırır. Cilt gençlik ifadesini gözle görülür şekilde yeniden kazanır.
KDV Dahil Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 64,75 YTL.

Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Göz Kremi
RoC Retin-OX™+ Kırışıklıklara Karşı Yoğun Göz Kremi, hassas göz çevresi için özel olarak formüle edilmiştir. Göz çevresinde oluşan kaz ayağı ve derin kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Düzenli uygulandığında gün geçtikçe en derin kırışıklıkları bile içeriden doldurur, göz çevresi gözle görülür şekilde doğal gençlik ifadesini yeniden kazanır.

KDV Dahil Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 48,50 YTL.

---------------------------------------

COSMOTURK'Ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE EDEN 20 COSMOTURK OKURUMUZ "ROC Retin-Ox+ GECE KREMİ" KAZANIYOR.

KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!...---------------------------------------

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>