>

KÖŞE YAZILARI | GAMZE KÜP

Nasıl Bir Sevgilisiniz?

Aslında nasıl bir sevgili olduğunuzun farkında mısınız? (Gamze Küp)
 
   
 
 
     

Aslında nasıl bir sevgili olduğunuzun farkında mısınız? Olduğunuz yani karşı tarafa gösterdiğiniz gibi mi yoksa olmak istediğiniz gibi mi? İkisinin arasında dağlar kadar fark var. Bu fark da kendinizi yanlış tanıtmaktan öte yanlış tanımaktandır. Karşınızdaki insanın nasıl bir insandan etkilenebileceğini düşünerek hayali bir karakter ile onu kendinize aşık etmek hayatta yapabileceğiniz en büyük hatalardan biri. Gün gelip bu oyundan yorulduğunuzda, kendi kişiliğiniz gün yüzüne çıktığında ilişkinizdeki kötüye giden bir şeyler görebilirsiniz. Hiç şaşırmayın. Ya oynamaya devam edin ya da arkanıza bakmadan gidin. Zor olup olmaması artık kişiliğinizdeki değişimlere bağlı. Gerçekten kişilik bölünmesi yaşıyorsanız mutlu değilken bile mutluymuş gibi davranabilirsiniz bence.

İşte sırf bu yüzden hep derler ya “seni olduğu gibi kabul eden, seven insanları sev” diye. Zamanı gelince anlarız böyle özlü sözleri. Yaşadıkça anlarız kendi kıymetimizi.

Hadi şimdi kendinizi, ailenizi, etrafınızı keşfetmeye çıkın. Belki o sırada kendinizi bile keşfedebilirsiniz. Tek kelime ile sizin gözünüzde aileniz aslında nasıl bir sevgili düşünün. Ben bu başlığı yazarken buldum, yazdım..

Annem, kıskanç bir sevgili.

Babam, çocukları seven bir sevgili.

Kardeşim, eğlenceli bir sevgili.

Beni soracak olursanız yukarıdaki üçlünün bir karması hatta daha fazlası diyebilirim :)

Ve sevgilim.. http://fizy.com/#s/3woyim


GAMZE KÜP
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>