>

MAGAZİN

Yeni Çağın İlk Dijitaline 2 Milyon TL

2 milyon TL`lik konser....


 
   
 
 
     

Pop müzik sanatçısı Berkay, Corona virüs salgınında vaka sayılarının artması nedeniyle alınan önlemler arasında 31 Aralık yılbaşı gecesi sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmasından dolayı evinde geçirenlere Türkiye'de ilk defa gerçekleşecek bir uygulama ile sevenlerine unutulmaz bir konser verecek...'Taburcu', 'Lolita', 'Ömrümün Yarı Kalanı', 'Ele İnat', 'İzmirli', 'İnanırım', 'Gel Gel', 'Benim Hikayem', 'Sen Varsın', 'Ey Aşk', 'Yaz', 'Deliler', 'İki Hece', 'Kırgınım Ona' şarkılarıyla, "AraBest" ve "İz" adını verdiği konsept albümündeki şarkılarıyla müzik severlerin kalbinde yer edinen Berkay, dijital çağa ayak uydurdu.

Berkay yılbaşı gecesi dijital çağda eğlencenin doyasıya yaşandığı, yüksek etkileşimiyle gerçekçi bir platform JoJo'nun hiç bir masraftan kaçınılmayan prodüksiyonu ile Jolly Joker Vadistanbul sahnesinden canlı yayınlanacak konser ile müzikseverlerin karşısına çıkacak. Berkay konserini kullanıcılar; ister tek başlarına isterse JoJo'nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ''tek bir bilet'' ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde unutulmaz bir gece yaşayacak.

Alt yapı çalışmalarına 2 milyon TL ödenen JoJo'nun Türkiye 'de ilk defa gerçekleştireceği yılbaşı özel konserinde dünden bugüne hit olmuş sevilen şarkılarının yanı sıra sahne de söylemekten hoşlandığı şarkılardan oluşan geniş repertuvarı ile evlere konuk olacak Berkay'a sahnede 10 kişilik orkestrası ve 6 dansçı eşlik edecek.

Biletleri satışa çıktığı an itibariyle yoğun ilgi gören Berkay konseri bir ilke imza attığı gibi rekor izlenme sayısına ulaşacağı bekleniliyor...

31 Aralık 2020 gecesi 22:00'da başlayacak ve 2021'in ilk saatlerine kadar sürecek olan konserin biletleri Biletix'te satışta.

Biletini web sitesine tanımlama ve senin dışında 5 arkadaşını daha odaya davet edip canlı yayına katılmayla ilgili detayları aşağıda görebilirsin.

*Önce web sitemize üye olmalısın.
*Ardından gönderdiğimiz bilet koduyla “Biletlerim” kısmına biletini eklemelisin.
*Biletini ekledikten sonra etkinlik detay sayfasındaki “Davet Et” butonuna tıklayıp arkadaşlarının telefon numaralarını girerek davet edebilirsin. Arkadaşlarına sms yoluyla gidecek bilgilendirme onlar için yeterli olacaktır. Odaya katılmak için başka bir işlem yapmalarına gerek yok ????????
*Etkinlik saati geldiğinde arkadaşlarınla birlikte JoJo odanda buluşmak için “Odaya Katıl”
butonuna bas ve eğlence başlasın

https://www.biletix.com/etkinlik/ZJJJ5/ISTANBUL/tr

https://www.jojo.live/


 

Etiketler: Berkay, Online, Konser, Müzik
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>