>

KÖŞE YAZILARI | HAYDAR DÜMEN

İki Bayram Birden

Ben de bir emekçiyim. Seksen yaşıma birkaç adım kala, hala çalışıyorum. (Haydar Dümen)
 
   
 
 
     

Bugün 1 Mayıs Emekçi Bayramı. Tabiî ki, benim de bayramım. Ben de bir emekçiyim. Seksen yaşıma birkaç adım kala, hala çalışıyorum. Hem hizmet sunuyor, hem alın terimin emeğimin karşılığını yiyorum.

İkinci bayramım ise, yıllardır komada olan resmi internet sitem, artık yoğun bakımdan çıkıyor. www.haydardumen.com.tr 'de her gün sizlerle buluşacağız.

Her emek ülkeye hayırlı olsun. Her emekçi de, emeğinin karşılığını bulsun ve iç huzuruyla yaşasın.

Ülke çapında, fırtınalı günler yaşıyoruz. Kişisel olarak da ben, kasırgalı günler yaşadım. Kendimi hep sıradan biri olarak gördüm. Ancak başkaları olağanüstü büyük(! )görmüş olmalılar ki, bir ülkeye savaş açmış gibi, her yönden yüklendiler. Beni de bir taşeronun kurşununa havale ettiler. Büyüklüğümü, işte o zaman anladım. Üstelik bütün suikastlarda, hedefler ilk hamlede yok olurken, ben o kuralın da dışına çıktım, tabancanın tutukluk yapması nedeniyle hayatta kaldım. Bu konuda da, ilk oldum. Öyleyse böyle diyelim, bayramımızı bir fıkrayla süsleyelim.

Bundan sonra, bu sayfada okuyacağınız tüm fıkralar, tarafımdan üretilmiştir. Bu nedenle onlara: EL DEĞMEMİŞ FIKRALAR da diyebiliriz. Çünkü ilk sizler okuyacaksınız.

Bol gülmeli, bol eğlenceli ve de bol bilgili günlerin ılık bahar rüzgârlarıyla canlanıp, ilkyaz güneşinin enerjisiyle olgunlaşıp, karşılıklı dayanışma ile el ele sevgiyle yürürsek, işte yaşamın tadı, var olmanın adı…

Dr. Haydar Dümen
Nöroloji ve Psikiyatri Uzmanı
(0212) 293 33 10 - 11
www.haydardumen.com.tr


HAYDAR DÜMEN
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>