>

POPÜLER MEKANLAR

Arnavutköy’ün İtalyanı !

Boğazın en güzel yerlerinden biri olan Arnavutköy’de açılan Antonio Ricci ismini klasik bir İtalyan filmi olan “ Bisiklet Hırsızl”nın başkarakterinden alıyor.
 
   
 
 
     
Boğazın en güzel yerlerinden biri olan Arnavutköy’de açılan Antonio Ricci ismini klasik bir İtalyan filmi olan “ Bisiklet Hırsızl”nın başkarakterinden alıyor. Bu özel filmde pes etmemek, hayata umutla bakmak, yola devam etmek anlatılıyor.

Antonio Ricci, İtalya’dan getirilen pizza fırınında meşe odunu ile pişen incecik hamurlu, bol malzemeli pizza çeşitleri önce gözünüze sonra da damaklarınızda zevk veriyor. Makarnaların soslar ile birleşmesi çok başarılı, deniz mahsulleri ile yapılan risotto, et yemekleri ve tatlıları gerçekten denemeye değer. Birde Antonio Ricci kilosuna ve sağlığına önem veren misafirleri için kepekli pizza hamurunda vejetaryen pizza hazırlıyor. Geniş salata mönüsü ile de öğle saatleri için ideal.

Dekorasyon çok keyifli olmuş farklı bulacaksınız. Tavana monte edilmiş bir bisiklet, doğal hali ile bırakılan duvarlara asılmış aynalar, her sandalyenin ayrı motifi ve rahatlığı ön planda tutan koltuğu ile Emre Özgüder imzalı. Müzik hiç yormuyor insanı ama farkını hissettiriyor.


Kısacası kahvaltıya, kahve içip sohbet etmeye, öğle yemeğine, akşam romantizm yaşamaya, barda özel karışımlı kokteyller içmeye gidebileceğiniz çok tatlı küçük bir İtalyan “Antonio Ricci”. Arnavutköy’ün İtalyanı !

İletişim/Rezervasyon:
Tel : (0212) 263 76 42-43
Web: www.antonioriccipizzeria.com
Adres: Arnavutköy Caddesi No: 66 /A

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>