>

KÖŞE YAZILARI | İMGE ÖZBEK

Bayılır Bazı Kadınlar Cinselliklerinden Bahsetmeye!

"Tamamen tatile girdim, ruhen, bedenen, zihnen..." İmge Özbek'in yeni yazısı...
 
   
 
 
     
BAYILIR BAZI KADINLAR CİNSELLİKLERİNDEN BAHSETMEYE!

Bir süredir aksattım yazılarımı,farkındayım! Bu yaptığın işe saygısızlıktan değil,”baştansavma yapacağına hiç yapma” mantığıyla gelişen bir şey oldu. Tamamen tatile girdim, ruhen, bedenen, zihnen..İhtiyacım varmış.Birsüre uzak kaldım internetten.Onun yerine bodrumda muhteşem koylarda cırcırböceklerinin sesleriyle uyandım, tedavi oldum geldim.

Farkettim ki internet o kadar elimiz ayağımız olmuş ki, aynı şekilde cep telefonları, sıkılmışım biraz teknolojiden. Tamam sonuna kadar yararlanıyorum,çok da memnunum ama biryere kadar. Mümkünse sabahın köründe saçım başım dağınık kalkmışken(ve bir süre öyle kalmasını istiyorken) bu 3G hadisesiyle bir görüntülü konuşma yapmak zorunda kalmayayım. Eksik kalsın, sevdiklerimi gider görürürüm ya da arada bir uzaktakilerle skype da konuşur görürüm.Her saniye herkesin seni görebileceği,ulaşabileceği düşüncesi bile bazen tüylerimi diken diken ediyor.

Herneyse, başlığa bakınca ne alaka internet demişsinizdir yeri gelmişken değinmeden edemedim..

Bir süredir Ayşe Arman ‘ın yazılarını takip ediyorum.Yazdığı diğer güzel yazıları hiçe sayarak çok “sığ”bir yaklaşımda bulunmuş olacağım ama, evde değişik jartiyerlerle gezdiğinden bahsedip, Hıncal Uluç ile cinsel hayatı üzerine ropörjaj yapıp o çapkın ama tonton bildiğimiz amcanın eli kelepçeli gözü bağlı fotolarını koymuş birde. Yanlış anlaşılmasın, cinsel konuların eskiye göre biraz daha rahat konuşuluyor olması sakıncalı değil bence,iyi bile belkide. En başta da çocukları artık bu “seni leylekler getirdi” saçmalıklarıyla kandırmaktansa, uygun bir dille doğru şekilde bilgilendirilmeleri, cinselliğin artık bir “tabu” olmaktan çıkması gerekiyor. Konuşulması gerekiyor belki de belli biryere kadar.O konuda sıkıntımız yok. Benim anlam veremediğim, sen artık 20 yıl öncesinde Aktüel dergisinde yazı yazmıyorsun.Okunan bir gazetede köşe yazarısın,bana ne senin evin içinde neyle gezdiğinden. Kötü değil, ama neden? Bunu anlamaya çalışıyorum sadece. Ya da banane Hıncal Uluç un cinsel hayatından. Magazin haberlerini “kim izliyor bunları,banane ünlüler ne yapıyor”diye izlemiyor gibi gözüküp uzaktan uzağa takip edenlerden de değilim. Pazar günü oturur izlerimde,keyif,boş boş izle. Ama gerçekten bunun biraz da kadınsal sebeblerden olduğunu düşünüyorum.

Aynı şekilde uzunsüre magazin haberlerinden düşmeyen bir manken kızcağız gibi...Bu kızcağız da uzunsüre annesini yanına alıp,elinde bakire olduğnu kanıtlayan doktor raporuyla kanal kanal dolaşmıştı. Hayret ettim. Bir kadın kendini daha ne kadar alçaltabilir. Bakire ol eyvallah,erkek arkadaşınla sevişmiyormuşsun bunu bildiğimiz iyi oldu. Ama nedir bunu kanıtlama ve herkese duyurma çabası.

Kadınlar seviyor sanırım böyle şeyleri. Kimsenin hakkını yemek istemem, bildiği vardır yapmıştır, ben sadece kendi fikrimi söylüyorum. Bence kadınlar seviyorlar böyle şeyleri.
İster evli olsun, ister çok güzel,ister çok tanınmış bir yazar,ister bekar.Her şekilde bazen cinsel hayatlarından bahsederek “arzulanma”isteği uyandırmak oyun gibi sanki. “Evliyim ve çok iyi bir seks hayatım var, kendimi bırakmadım hala evde jartiyerlerimle dolaşıyorum” dersen birçok erkek seni arzular sanırım : ) Beğenilmek kimin hoşuna gitmez ki? Aynı şey erkekler için de geçerli sanırım.Dünyanın en düzgün adamıdır, eşine çok bağlıdır ama kızların olduğu arkadaş sohbetlerinde yatakta eşini ne kadar mutlu ettiğine dair etraftakilere ince mesajlar veren cümleler sarfetmeden edemez, mutlu olur içten içe. Ne kadar çok kadınla beraber olduğunu, dolayısıyla ne kadar tecrübeli olduğunu belirtmeden edemez. Gerisini senin hayalgücüne bırakır sonrasında keyifle...Bunu dürüstce kabul ederse eğer birisi, “evet hoşuma gidiyor o yüzden yaptım, o yüzden söyledim” diye, helal olsun derim başka ne diyeyim.. Yinede sen o güzel yazılarını yazdığın köşeni bunlarla doldurma bence Ayşe Arman. Güzel kadınsın , başarılısın, zaten beğeniliyorsundur da. Bırak evde giydiğin rengarenk jartiyerler kocanla aranda “özel ve güzel” olarak kalsın!

İmge Özbek Reyhan
imgeozbek@gmail.comİMGE ÖZBEK
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>