>

KÖŞE YAZILARI

Ucuzluk Ama Nerede Diyenlere…

Sıcak günler yaklaşıyor. Tiril tiril elbiselerin, açık ayakkabıların gardroptan dışarı çıkmasına sayılı günler kaldı. (Simge Kurban)
 
   
 
 
     

Bu zamanlarda alışveriş yapmak biraz el yakabilir. Malum, bütün markalar yeni sezona merhaba dediler, fiyatlar tavan yapmış durumda.

Benim size önereceğim ucuzluk noktaları, ayakkabı severler için biçilmiş kaftan. Birçoğumuz, yaz aylarında çeşit çeşit ayakkabı giymeyi sevdiğimiz için bir ayakkabıya yüzlerce TL dökmek yerine; birden fazla ayakkabıya makul fiyatlar ödemeyi tercih ederiz. Sizlere, ayakkabı alışverişinde uygun fiyata, birbirinden farklı, trendy ve rahat ayakkabılar bulabileceğiniz iki yerden bahsetmek istiyorum:

İlki; Shoe Tek Fiyat. Son 2 yılda büyük bir çıkış yakalayan marka, sezonun trend parçalarını “tek fiyat” politikasıyla ayağınıza getiriyor. Etiler ve Nişantaşı’ndan sonra Bağdat Caddesi’ndeki mağazasıyla müşterilerine hizmet veren Shoe Tek, Nalan’dan Petek Dinçöz’e, Sinem Kobal’dan Ebru Destan’a uzanan müdavimleriyle de dikkat çekiyor. Ünlü markaların binlerce liralık ayakkabı modellerinin benzerlerinin satıldığı markanın mağazaları gün boyunca ziyaretçi akınına uğruyor. Her hafta yeni modellerin geldiği ve sürekli takip etmezseniz, istediğiniz modelin tükendiği Shoe Tek’te 36-40 arası tüm numaraları bulabiliyorsunuz. Fiyatlar şu sıra babet ve sandaletlerde 45, topuklu ayakkabılarda 48, çizmelerde 70 TL.İkinci yerimiz, 37 Numara. İsminden de anlayacağınız gibi, sadece 37 numara ayakkabıların satıldığı bu yer Ümraniye’deki ana satış noktasıyla hizmet veriyor. Spot satışın yapıldığı yerde, markaların elinde kalan tek ayakkabılar alınarak ve markalara imalat yapan/yurtdışından ayakkabı ithal eden firmalardan spot ayakkabı toplanarak ucuz fiyata müşterilere sunuluyor. Ürünlerin %90’ı tek olduğundan, şayet sıkı takip etmezseniz beğendiğiniz ürünleri kaçırmanız pek mümkün. 37 Numara’da, %50-75 arası indirimlerle makul fiyata ayakkabı bulabiliyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>