>

KÜLTÜR-SANAT

46’dan Hayvan Dostlarımız İçin“Animals Edition”!

Mehmet Turgut’un fotoğrafa hayal ve tutku kattığı fotoğraf kültür dergisi “46”, Kasım-Aralık sayısını “Hayvanlar Özel Sayısı” olarak yayınlıyor!
 
   
 
 
     

Merakla beklenen 46, yeni sayısında; Demir Demirkan, Burcu Güneş, Levent Üzümcü, Mert Fırat, Oben Budak, Serra Yılmaz, Yüksel Aksu, Yekta Kopan gibi popüler ve alternatif kültürün önemli isimleri, sokak hayvanları ve onların hakları için sayfalarında bir araya getiriyor!

46’nın “Hayvanlar Özel Sayısı” 25 Kasım’dan itibaren raflarda!

Daha önceki sürprizlerinden aldığı güçle yoluna devam eden 46; “Hayvanlar Özel Sayısı”yla havyan haklarını daha görünür kılmayı amaçlıyor. Bu amaçla 46’nın yeni sayısına konuk olan isimler ise türlü türlü delilikler yapmaktan çekinmediler.

Demir Demirkan, Burcu Güneş, Didem Soydan, Levent Üzümcü, Mert Fırat, Oben Budak, Serra Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Sinan Güler, Yüksel Aksu ve Yekta Kopan; “Hayvanlar Özel Sayısı”nın konsept konukları oldu. Mehmet Turgut, objektifinin karşısına geçen isimlerle unutulmayacak fotoğraflara imza attı. Aynı zamanda, Kobe Bryant, Miles Kane, Hail, Sophie Ellis Bextor ve Zaz da 46’nın sayfalarına konuk oldu.

“Hayvanlar Özel Sayısı”nda ayrıca; Deniz Yavaşoğulları, Deniz Ülkütekin, Zuhal Aytolun, Esra Açıkgöz yazıları ve dosya konuklarıyla, Tolga Akyıldız, Ferman Akgül ve Oben Budak ise köşeleriyle okuyucularla buluşuyor.

Çok konuşulacak, seyredilecek ve okunacak “46-Hayvanlar Özel Sayısı”, 25 Kasım’da İstanbul’da, 28 Kasım’da Anadolu’da raflarda!

Bilgi için:
http://www.46magazine.com/
http://www.mehmetturgut.com/


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>