>

KÜLTÜR-SANAT

5.Uluslararası Kayseri Film Festivalinde Jüri Üyeleri Belli Oldu

3-6 Mayıs ta gerçekleşecek olan 5.Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivalinde jüri üyeleri belli oldu.
 
   
 
 
     

Festivalin yarışma boyutunda Kısa film, Animasyon ve Belgesel film yer almaktadır. Bu yıl da çok yoğun katılım olan festivalde 15. Bin tl ödül dağıtılacak.

Festivalin kısa film jürisi ismail Güneş başkanlığında, yazar Coşkun çokyigit,oyuncu Serkan Şenalp,oyuncu Ayşe Akın ve yönetmen Mehmet Bahadır Er yer alacak.

Animasyon Film jürisi Varol Yaşaroğlu başkanlığında akademisyen Nazlı Eda Noyan, prodüktör Sevilay Bozdemir,Futurist Yeşim Kunter ve sanatçı Burak Kut yer alacak.

Belgesel film jürisi başkanlığında Trt prodüktörlerinden Kerime Şenyücel ,yönetmen Faysal Soysal, akademisyen Dilek Takımcı, akademisyen Hakan Aytekin ve Anadolu Ajansının kültür sanat editörü Bünyamin yılmaz yer alacak.

5. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali 4 gün boyunca Festivalde ünlü oyuncularla söyleşi,atölyeler,yönetmenler, yapımcılar,film gösterimleri ve bir çok etkinlik yapılacak.

Etkinlikler Kayseripark sinemaları,Kayseri İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonu,Erciyes Üniversitesi Nurcan çetinsaya konferans salonu ve Yücel Çakmaklı Film Atölyesi ‘nde yapılacak.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>