>

KÖŞE YAZILARI | Dr. Emre Çiçek

Zayıflamanın Yeni Sihirbazı

İtalya ile aynı anda lansmanı yapılan etkili zayıflama cihazı “Biocavity” şimdi Türkiye’de!
 
   
 
 
     
Mucizevi zayıflama cihazı Türkiye'de!

Biokavitasyon nan-invaziv bir yöntem olup; yüksek bir teknolojiyle güvenli etkili. Bir şekillendirme cihazıdır.

Düşük frekanslı ultrason dalgalarıyla, çalıştığı alandaki yağ hücrelerini parçalarken diğer doku ve organlara zarar vermez.Parçalanan yağ hücrelerinden açığa çıkan yağlar metabolik ve fiziksel yollardan elimine olur. Biokavitasyonun sonuçları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bu sonuçlar aşağıda ki gibidir.Her uygulama sonrası ölçümlerde;

1- Yağ dokusunda incelme
2- Vücut alanında inceleme sağlanır

Uygulama yapılan alanda her seansta 2 ile 5 cm arasında incelme kaydedilmiştir. Bu inceleme hastaya,yağ dokusuna ve sonrasında uygulaması gereken yağsız diyete göre değişir.YENİ BİR TEKNOLOJİ

Biokavitasyon düşük firekaslı ultrasound teknolojisini kullanarak yağ hücrelerini parçalar. Yağ hücrelerin çepezleri çok çabuk parçalanabilme özelliği taşır.Ultrasound dalgalarıyla meydana gelen kabarcıklar kolaylıkla bu yağ membranlarını parçalarlar.

Ultrasonla meydana gelen kabarçıklar pozitif ve negatif enerji uygulayarak yağ membranlarının tahrip olmasını sağlarlar.

Sonuç olarak ultrasonik enerji ile üretilen biokavitayon yağ hücre membranlarını parçalar ve yağ hücre sayılarını azaltır.Türkiye’de dünyadaki lansmanı ile aynı anda getirttiğimiz ‘Biocavity’denilen sistem yağ hücrelerini küçültme ve incelme konusunda şimdiye kadar olan bütün cerrahisiz yöntemlere göre çok daha üstün ve güçlü etkisiyle farkını gösteriyor.

‘Biocavity’ile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları çalışan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve bölge dokuda incelme şeklinde kendini gösteriyor.NASIL UYGULANIR?

Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem elbette oradan yağ dokuyu direk alma etkisi yaratmaz.Ama ‘Biocavity’ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerinde dönüşür ve sizin tarafınızdan harcanabilir hale gelir.Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır.Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür.Mezuradaki rakamlar en az 2 maksimum 5 cm kadar azalmıştır.Tek bölge için 10 gün aralıkla 5 seans girilebilen bu tedavide her seans sonrası hastanın izlenmesi gereken 5 günlük diyet protokolü vardır ki;bu da hekiminiz tarafından size verilir.

‘Biocavity’ile aldığımız sonuçlar hem hasta,hem de bizim açımızdan dikkate değer ve hızlı. Sonradan izlenen diyet ise zorunluluktur.Sonuçta diyetsiz mucize makineler ve sistemlerle zayıflama diye bir şeyin olmayacağı her akıllı insanın idrak edebileceği bir gerçektir.

Ama ‘Biocavity’ile artan serbest yağ asitlrini tüketmek için yaklaşık 5 gün boyunca sıfıra yakın yağ içeriği olan bir diyet izlemeniz gerekli.

Çünkü ‘Biocavity’ile kendi yağınızı yeme yani enerjiye çevirme sağlanır.

Kendi yağınızı yeme fikri önce ürkütücü gelebilir ama tedavinin bize sunduğu en büyük avantaj budur.Bu çok büyük bir avantajdır.İstediğiniz bölgeden incelebilme fırsatı gerçekten cazip bir fırsattır.

Zayıflama tek başına yağ hücrelerinin azaltılması ve bölge dokunun incelmesi ile sınırlı olmamalıdır.İn bir silüet için cilt elastikiyetinin de tekrar kazandırılması gereklidir.
Sizinle aynı kiloda aynı boyda ve aynı yaştaki hemcinsinizin sizden daha ince görünmesinin nedeni sıkı bir ciltten başka bir şey değildir.

Cilt elastikiyetini arttırmaktadır.

Dr.EMRE ÇİÇEK
Abdi ipekçi cd.No:5/3
Arzu apt.D:4 NİŞANTAŞI
0212 2962880-81
info@emrecicek.com
www.emrecicek.com

Dr. Emre Çiçek
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>