>

MAGAZİN

İstanbul'da Burn ve MTV fırtınası...

İstanbul Sepetçiler Kasrı’nda Burn ve MTV işbirliği ile düzenlenen "Burn & MTV Dance Heat" programı muhteşem bir partiyle sona erdi. Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Enerji içeceği Burn ile dünyanın en büyük müzik kanalı MTV’nin birlikte gerçekleştirdiği, Eskişehir’de start alarak Ankara ve İzmir’de devam eden "Burn & MTV Dance Heat" programı 22 Mayıs’ta İstanbul’da Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen muhteşem bir partiyle sona erdi.

Sepetçiler Kasrı’nı dolduran 1500 kişi, dünyaca ünlü Grammy Ödüllü "Masters at Work", DJ’ler Murat Uncuoğlu ve U.F.U.K’un müzikleriyle doyasıya eğlendiler.‘Burn & MTV Dance Heat projesi kapsamında düzenlenen DJ yarışmasının finalinin de yapıldığı gecede Eskişehir, Ankara, İzmir ve İstanbul finalistleri Türkiye birinciliği için yarıştılar. Burn-MTV DJ Yarışması Türkiye birincisi seçilen Burak Yeter / DJ Yeter’e MTV Ödülü, MTV Türkiye Temsilcisi Esra Oflaz tarafından verildi. Burn-MTV Dance Heat DJ Yarışması Türkiye birincisi, temmuz ayında Malta’da düzenlenecek ve MTV Europe’ta da yayınlanacak olan MTV Dance Floor Chart Partisi’nde dünyaca ünlü DJ’lerle aynı sahneyi paylaşacak. MTV, Türk gençlerinin Avrupa’ya açılmalarında katkıda bulunacak projeler gerçekleştirmeye devam edecektir.Dans, müzik, dunyaca unlu DJler ve Burn DJ yarışması finallerinin yer aldığı Burn & MTV Dance Heat programı, içeriği, uzun soluklu olması ve prodüksiyon anlamında getirdiği yenilikler açısından, MTV’nin Türkiye’de bir marka ile gerçekleştirdiği ilk proje olma özellği de taşıyor.

Istanbul’daki geceye katılan davetlilerin arasında Orhan-Canan Yolac, Aysegul-Muharrem Toplusoy, Yesim Toprak, Ceylan Pirinccioglu, Fulya Eyilik, Tugce Eyilik, Yalcın Ayaydın, Atıl Kutoglu, Simla Toprak, Esra- Zafer Civelek, Eran Tapan, Can Akcay, Burak Kut, Menderes Utku, Tarkan Sualp ve Serkan Yazıcı da bulunmaktaydı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>