>

KÖŞE YAZILARI | Dr. Emre Çiçek

Exilis

Zayıf, sıkı, selülitlerden arınmış harika bir bedene kavuşma…Artık hayal değil!!! (Dr. Emre Çiçek)
 
   
 
 
     

‘Vücudunuzu şekillendirmenin yeni yolu’

Zayıf, sıkı, selülitlerden arınmış harika bir bedene kavuşma…Artık hayal değil!!!

Dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi ‘www.realself.com’ da,doktor ve uygulanan hastaların puanlaması ile %86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak 1.sıraya yerleşen EXILIS şimdi Türkiye’de….

Amerika ile eş zamanli ülkemize getirilen bu yeni cihaz da, vücut şekillendirme yöntemleri arasında tercih edilen Radyofrekans, ultrasound ve cooling sistemleri tek cihazda bir araya getirilmiş ve kısa sürede ‘benzersiz’ sonuçlara ulaşılarak ‘mükemmel’ vücuda sahip olmanın çok da zor olmadığı görülmüştür.

EXILIS sistemi sahip olduğu patentli, benzersiz dual enerji teknolojisi ile 4 seansta vücudu yeniden şekillendirmenin, incelmenin,selülitler de belirgin bir azalmanın etkili ve acısız bir yöntemle olabileceği sözünü veriyor.

Bu teknolojide, ultrasoundun mekanik etkisi ,radyofrekansın dokuyu kontrollü bir biçimde ısıtması prensibi ve cooling-cilt soğutma yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Sistem de, Ultrasound ve radyofrekans enerjilerinin mekanik etkisi sayesinde dirençli olan dokuya erişilebilinmekte ve burada olumlu etki sağlanmaktadır. EXILIS’in hedefi ‘derinlerdeki yağ tabakaları’dır ve buraya ulaşırken yüzeydeki soğutucu ‘contact cooling’ cilt sıcaklığını düzenleyerek sağlıklı cilt yapısını korumaya , güvenli uygulama yapmaya olanak tanımaktadır.

EXILIS kullandığı Radyofrekans enerjisinin olumlu etkisi ile hedeflediği derin dokuları ısıtarak metabolik aktivitenin başlamasına ve uygulandığı alandaki ‘lipoliz’in hızlanarak yağ hücrelerinin hacminin azalmasına, yağ tabakasında kırılmalar oluşmasına neden olmaktadır.

Uygulamanın diğer bir parçası olan ultrasondun mekanik etkisi ile de fibrotik matrix yağ yapıları açılarak yağ hücrelerinin parçalanması ve bu sayede olumlu etkilere çok daha kısa sürede ulaşılması sağlanmaktadır.

Mükemmel sonuçlar :

Etkili ve güvenli bir sistem olan EXILIS ile yapılan uygulamaların ardından vücutta ‘yağ hacminin ve selülitlerin’ azaldığı, cilt dokusunda düzelme ve ciltte sıkılaşma olduğu tespit edilmiştir.

Müşteri memnuniyetinin ‘garanti’li olduğu sistemde kalıcı ve etkili sonuçlara, 4 seanslık uygulamanın ardından,acı-anestezi-iyileşme süreci olmaksızın güvenli bir şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır.
 


Dr. Emre Çiçek
YAZARA E-POSTA GÖNDER

 

Diğer yazıları liste halinde görmek için tıklayın >

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>