>

KÜLTÜR-SANAT

80'lerin efsanesi Anne Clark İndigo'da...

80'li yılların elektro pop ikonlarından Anne Clark, 21 Ocak Cuma akşamıFord sponsorluğunda gerçekleştirilen Neo-Discotheque kapsamında Indigo'da.
 
   
 
 
     
1987'de Amerika'da bir modern rock klasiği olan radyo programı Hope Road ile müzik kariyerine başlayan Anne Clark'ın alternatif müzik türlerine olan yatkınlığı daha başından belliydi. 1982 yılı geldiğinde ilk albümü "The Sitting Room"u çıkaran Clark, hem çok iyi bir şarkı yazarı hem de çok yetenekli bir piyanist olduğunu bütün dünyaya gösterdi.

Özellikle 80'lerde çok büyük bir üne kavuşup tam bir efsane halini alan Clark ismi günümüzde hala etkisini sürdürmekte. Clark bugüne kadar gerek tarzı sayesinde gerek albümüyle bir çok ödül almasına rağmen Hope Road'un kazandırdığı şöhret onu gerçek bir pop ikonu haline getirdi. Bütün modern rock radyo DJ'leri tarafından sürekli olarak çalınan Clark şarkıları, 80'leri konu alan programların en gözde isimleri arasında. 1994'de ise bu efsane ismin en iyi çalışmalarını içeren "The Best of Anne Clark" isimli albüm Beehive isimli plak şirketinden çıktı. 80'li yıllara damga vuran duygusal ve gizemli isimlerin başında yer alan Clark'ı yıllar sonra canlı izlemek büyük bir nostalji olacak.

Yer: Indigo
Tarih: 21 Ocak Cuma: Anne Clark
Saat: 23:00
Bilet: 25.000.000 - Öğrenci 15.000.000 (Biletix'ten alınabilir)

Adres:
İstiklal Cad. Akarsu Sk. (Mısır Apt.Altı) No:309/1-2-4-5 Galatasaray
Tel: 0212 244 85 67

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>