>

KÜLTÜR-SANAT

“Açık Hava Gösteri Merkezi Yenikapı’da Sertab Erener Rüzgarı Esecek”

Yıldızların altına Park Et, Sertab Erener`i canlı seyret...
 
   
 
 
     

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi olan konserler, Covid19 nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde İstanbul Açık Hava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da devam ediyor.

Türkiye’de ilk olarak Kerki Solfej’in düzenlediği arabalı konserler Sertab Erener performansıyla devam edecek.1400 araç kapasiteli Türkiye’nin en büyük açık hava gösteri alanı olan İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da gerçekleşecek olan etkinlikte, tüm misafirlerin ateşi ölçülecek ve araçlar dezenfekte edilecek.4 Temmuz Cumartesi günü hayranları ile buluşmaya hazırlanan Sertab Erener, yeni albümü Ben Yaşarım’ın ilk canlı performansını da yine bu konserde sergileyecek...

Hayranları ile buluşacağı için heyecanlı olduğunu belirten Sertab Erener; “Şu hayatımıza bizler bir de pandemi sığdırdık.! Bunu da yaşamadık demeyiz, yani hayatta hiç bir şeye olmaz demeyeceksin . Bu yüzden arabalı konserler de ancak yüz yılda bir yaşanacak değişik bir deneyim ise gelin kaçırmayın beraber olalım, müzik bizi buluştursun" dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>