>

KÜLTÜR-SANAT

Ahmet Ümit Yeni Kitabı “Elveda Güzel Vatanım”ı D&R’larda İmzalıyor

İmza gününde okuyucuları ile buluşacak.
 
   
 
 
     

Türk edebiyatının sevilen yazarlarından Ahmet Ümit, yeni kitabı “Elveda Güzel Vatanım”ın 5 Aralık Cumartesi günü 16.00’da D&R Zorlu’da, 6 Aralık Pazar günü 16.00’da ise D&R Marmara Forum’da düzenlenecek imza gününde okuyucuları ile buluşacak.

Aralık ayı boyunca sevilen yazarı okuyucuları ile buluşturacak olan D&R, harika bir hafta sonu geçirmeniz için sizleri bekliyor. Kitapları satış rekorları kıran, Türk edebiyatının en önemli isimlerinden Ahmet Ümit, merakla beklenen yeni kitabı “Elveda Güzel Vatanım” ile okuyucularını yeni bir maceraya sürüklüyor. Ahmet Ümit, unutulmaz kitapları arasına girmeye aday yeni kitabını 5 Aralık Cumartesi günü 16.00’da D&R Zorlu’da, 6 Aralık Pazar günü 16.00’da D&R Marmara Forum’da sevenleri için imzalayacak.

Gülse Birsel D&R Suadiye’de Başarılı oyuncu ve senarist Gülse Birsel, yeni kitabı “Memleketi Ben Kurtaracağım”ın imza gününde okuyucuları ile buluşacak. Gülse Birsel, 5 Aralık Cumartesi günü 15.30’da D&R Suadiye’de yeni kitabını imzalayacak.

Jeff Kinney ve İpek Cihan D&R’larda

Hem gençleri hem yetişkin okuyucuları eğlendiren seri “Saftirik”in yazarı Jeff Kinney, 5 Aralık Cumartesi 11.00’de D&R Trump’ta kitapseverlerle buluşacak.

Kişisel gelişim ve spiritüel başlıklı kitaplar arasında kısa sürede en çok okunan listesinde yerini alan “Mucize”nin yazarı İpek Cihan, 5 Aralık Cumartesi günü 15.00’te D&R Kanyon’da okuyucuları ile buluşacak.

Ahmet Ümit imza günü:
D&R Zorlu / 5 Aralık Cumartesi, 16.00
D&R Marmara Forum / 6 Aralık Pazar, 16.00

Gülse Birsel imza günü:
D&R Suadiye / 5 Aralık Cuma, 15.30

Jeff Kinney imza günü:
D&R Trump / 5 Aralık Cumartesi, 11.00

İpek Cihan imza günü:
D&R Kanyon / 5 Aralık Cumartesi, 15.00 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>