>

KÜLTÜR-SANAT

AKSM'de klasik gitar konseri...

Akbank Kültür Sanat Merkezi (AKSM) Etkinlikleri çerçevesinde bu akşam genç klasik gitar ustalarından Thibault Cauvin bir konser veriyor.
 
   
 
 
     
Akbank kültür sanat merkezi etkinliklerİ

Thibault Cauvin’den klasik gitar konseri...

Akbank Kültür Sanat Merkezi (AKSM) Etkinlikleri çerçevesinde 21 Ekim Perşembe günü (Bugün) genç klasik gitar ustalarından Thibault Cauvin bir konser veriyor. Konser AKSM’de saat 20:00’de başlıyor. Cauvin, 20 yaşına değin 9 uluslararası gitar yarışması kazanan tek Fransız gitaristi...

Fransa, Bordeaux’da 1984 yılında doğan Cauvin 6 yaşından başlayarak babası gitarist ve besteci Philippe Cauvin’den gitar dersleri almaya başladı.
Bordeaux Konservatuarı’ndan altın madalya alarak mezun olan Cauvin, halen öğrenci olduğu Paris Konservatuarı’na 17 yaşında birincilikle girdi.


2002 yılında Paris Bernard Thomas Orkestrası ile Portekiz, Antil Adaları ve Fransa’yı kapsayan bir turne yapan Cauvin, 20 yaşına değin 9 uluslararası gitar yarışması kazanmış tek Fransız gitaristi oldu. Geleceği çok parlak olarak nitelendirilen genç gitarist Avrupa, Amerika, Fas ve Avustralya’da önemli konser salonlarında konserler verdi.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>